Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playstation 4 - Fun and Video Games - II

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

şimdi ben bi arkadaşımla ortak 2k alma işine girdim. Bunun için bi tane us accountu açıp onunla 2k'i aldık ve oyunu arkadaşımın ps4üne indirdik.

kendi tr hesabı üzerinden oyunu oynamaya başladı ve hiçbir sorun yoktu.

dün ben kendi ps4'üme oyunu kurmak için ortak olan us hesabına girdim ve bana primary ps4 yapmak ister misin dedi bende oyunu indirebilmek için evet dedim. oyunu indirdim kurdum falan buraya kadarda sorun yok.

bugun arkadaş kendi tr hesabındna 2k'e girmeye çalıştığında yalnızca aktif olan ps4lerde bu oyunu oynayabilirsin diye bir hata aldı. ortak olan us hesabına girdiğinde oyunu oynayabiliyor ancak kendi tr hesabından oynayamıyordu. gidip kendi ps4ünü aktive ettiğinde oynayamaya başladı tekrardan.

şimdi sorum şu, bizim ortak kullanım için açtığımız us hesabının aktif olduğu ps4te mi yalnızca kendi hesabımızdan oynayabiliriz oyunu?

yani ikimizde kendi orjinal tr hesabımızdan oynayamaz mıyız ortak hesap kuruluyken ps4lerde?

aşırı uzun ve karışık yazmış olabilirim tekrar okumak bile gelmedi içimden safdasdf
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth said:

Yine aynı anda iki kişi online olacak zaten. Bir oyunu aldığınız hesap, bir de diğeri. İki hesaptan biri senin makinada diğeri arakdaşınun makinada prime olacak, ama us den alayım, 2 tr hesabından kullanayım yok.

bu arada nası oldu anlamadım ama biz gayet kendi tr hesaplarımızdan çatır çatır oynuyoruz ayrı bir us hesaptan aldığımız oyunu. sadece arada hata veriyor, onuda us hesaba girip primary ps4 olarak ayarlayıp tekrar tr hesaba geçip devam ediyorum.

birbirimizle maç bile yaptık yani arkadaşımla :D

yalnız uyarmam lazım eğer oyunu aldığınız region ile hesabınızın olduğu region farklıysa, ut içinden kart satınalması yapamıyorsunuz. ps kendi hesapları için region lock koymamış oyunlara ama fifa ingame satınalmalara region lock koymuş. yani ben tr hesapla girdiğimde kart alamıyorum, oyunu us'ten aldığım için. ps3 zamanından kalma us hesabıma geçtim fifa ut oynamak için. aklınızda olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

ya abi bu ps ne kötü olaymış. girdim gireli sürekli oyun alıyorum resmen doymuyorum. şimdi bu indirimlerde almak istediklerim

uncharted 4
last guardian
beyond two souls + heavy rain ikilisi
until dawn

önceden aldıklarım
last of us (bitti)
horizon
destiny 2
nba 2k18
fifa 18
bloodborne
shadow of mordor

bide bunun üstüne battlefield 2 beta aşırı aklımı çeldi. ulan cüzdanı resmen fırlattım geri alamıyorum ...

daha bide + oyunları var

just cause 3
infamous
msg

of ulan yeter almasam mı indirimden bişi :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...