Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playstation 4 - Fun and Video Games - II

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

amazon ile us kart alıp us account üzerinden yaptım işlemi...

fifayıda direk us hesaba alıp oradan yürüyeceğim artık. bir daha başım ağrısın istemiyorum direk asıl hesap olarak kullanıcam us hesabımı artık.

bir dezavantajı olmaz dğeil mi? ps3 zamanında sorun olmuyodu ama soradan farklı bir olay getirmediler değil mi?

ama tabi ps plus'ı gidip tr hesaba aldığım için fifayı us üzerinden oynamam imkansız. harbiden çıkmazdayım fifa olayında. eğer ps üzerinden ultimate kartı falan alamicaksam yıkarım ortalığı yine
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Us alip tr psni ile tr accountdan da oynayabiliyorsun.

Progress sifirlaniyor diger heaaba geçince

böyle yaparsam fifa içinden satınalma yapmak istediğimde us psn'e mi gider tr'ye mi?

önemli olan o benim için. fut oynicam ve kart vs alıcam sürekli. tr accountundan us üzerinden alınmış fifayı oynadığımda yine beni tr üzerinden yönlendirirse yine patlıyorum çünkü :D
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

applev0dka said:

Us alip tr psni ile tr accountdan da oynayabiliyorsun.

Progress sifirlaniyor diger heaaba geçince

böyle yaparsam fifa içinden satınalma yapmak istediğimde us psn'e mi gider tr'ye mi?

önemli olan o benim için. fut oynicam ve kart vs alıcam sürekli. tr accountundan us üzerinden alınmış fifayı oynadığımda yine beni tr üzerinden yönlendirirse yine patlıyorum çünkü :D

progression us de oluyor, kutulari us den alip us den oynaman gerekiyor, TR den kutu alamiyor olman lazim TR hesapla oynarken ama US de aldirmaz

DLCler sorun degil ama progression sorun, en temizi hangi regiondan satin aldi isen oradan devam etmek. ininal karti dene bence tr uzerinden, US fiyatlari asiri pahalli ve kasim sonrasi dahada articak dolar ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Inınal da tam çare değil, onu da denemiştim ben.

Enpara, garanti sanal, işbankası sanal/kk ve ininal. Konsol aldığımdan beri hepsiyle en az bi alış verişim, defalarca da bloklandığım olmuştur. Bi sürü teori var nette şöyle böyle yapın falan, tamamen ballı olmakla alakalı sanırım.

Artk böyle ara ara 50 100 atmayı deniyorum ben, yerse hesaba yatıyor işte.

Adreslerim hepsinde aynı. Bizim mah. Bizim ev. No 1 Bakırköy Istanbul
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

abi boşver hala almadın mı amazondan digital card.

tr psn paranla rezil olmanın tam karşılığı bir platform.

500tl vericem ulan desen veremiyorsun.

aldım aldım us store üzerinden hallettim. bi tek orda witcher indirimi yokmuş yerine bloodborn aldım. witcher'ı da daha sora uk üzerinden alıcam. sadece fifa ile ilgili sorun çıkar mı diye bakınıyodum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...