Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile #3

Sam

Öne çıkan mesajlar

Evet yalan söylüyorsun.

Güncel guide falan var mı nelere dikkat etmek lazım oynarken? Misal lootlarda beyaz bile olsa RGB linked olanları alıyorum, chromatic orb mu pahalı bişeye satılıyor. Bunun gibi tonla olay vardır tips&tricks gibisinden.

https://www.youtube.com/watch?v=VHZeoCiG7TY

Misal şurda işime yarayan tek bilgi silah + sash + blacksmith stone verip upgrade alma formülü, ki onu da biliyodum unuttum falan heralde. Bu tür bilgilerin toplandığı (tercihen vidyo değil de yazılı. Bööeargh geldi vidyolardan) kaynak var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Wiki de vendor recipe leri var. Rare set ile chaos almak mesela en çok kullanilanlardan.

Onun dışında itemlevel önemli. Çünkü ustundeki modlar yüksek ilvl oldugunda daha yüksek range de roll luyor. Mesela atiyorum ilvl I 70 olan bow max %120 Inc pays dmg roll layabiliyor gibi vs. Kendi sitesinde var tüm prefix ve affixler wikide de olabilir.

Sansini denemek istiyorsan uniquelerin base item type I var. Mesela şu an pahalı baya rare olan bir unique bot var. Base type I sorceress bot. Dusen beyaz sorceress botlara chance basabilirsin bir ihtimal unique olabilir.

Gerisi için neversink in item filter ini kur zaten onda gösteriyor önemli olanları. Filter in aciklamasini okusan yeter. Ne nicin highlight edilmis falan yaziyor
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Full Rare Sets
These recipes require a full set of rare items. A full set is capable of filling all item slots in the inventory screen (not including flasks, the alternate weapon set, or a quiver). Specifically, it consists of:

-One of the following:
Two-Handed Weapon (including bows, quiver not required) ×1
One-Handed Weapon ×1 and Shield ×1
One-Handed Weapon ×2
Shield ×2
-Helmet ×1
-Body Armour ×1
-Gloves ×1
-Boots ×1
-Belt ×1
-Amulet ×1
-Ring ×2

ilvl 60-74 arası 1 chaos
ilvl 75-100 arası 1 regal
Sosyal ağlarda paylaş

73 oldum. merciless'ı bitirdik (son boss baya reskill çekti, saçmalıyor resmen). onun dışında map farma başladık. gear sinerjisi çok iyi oldu, build çok iyi oturdu. survival, dps dengesi tam kıvamında. sürekli end, power, frenzy charge stackliyorum ve üstüne daimi onslaught ile yardırıyorum. hub'da 10k olan deepsler combatta 15-20k lara çıkmaya başladı. hp 3500'de ama dmg. red. 60% a yakın, 30% block, 75% all resist, -30% chaos oldu - baya çılgın tanklıyorum böyle saçma sapan packler dışında.

let the mapping begin.

hazırlıksız çıktığım ve özgün buildimi yaptığım bir poe runında daha patlamadan bitirdim (tu)

oyun son geldiği haliyle mükemmel olmuş bu arada. non stop event denk geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Dün sonunda labirenti bitirdim normal zorlukta. Abi iğrendim ya vallahi iğrendim billahi iğrendim. Dotaya o kadar alışmışım ki flame dash spamlıyorum zıplamıyo hero bildiği sinir hastaso oldum moba değil ateşe trape ölmekten. Allah belasını versin bi daha girersem ziksinler. Mecburen bu amsanda cruelda yapcam. Skiller baya imba cünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...