Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #3

Sam

Öne çıkan mesajlar

sabonis said:

2. kere 12'mi yaptım bu arada arena'da. İlki 12-2 idi, bu 12-1 oldu. Darısı 12-0'ın başına :D
Bu sefer alışık olduğum warrior ile. Bence baya güzel geldi, ben de affetmedim. Maçlarda rakip ne yapsa bir çözümüm vardı resmen, ki charge'sız bir deck ile 4 kere mage yenmiş olmam da cabası. tek yenilgim de bir mage'e oldu bu arada.

abi warrior sanki arenada akıyor gibi. ben de 1 kere 11-3 bir kere 10-3 yaptım ki normalde 3ten yukarı pek çıkamıyordum. yine en son warrior pickledim gireyim bakayım nolcak
Sosyal ağlarda paylaş

160 packi açmak eğlenceliydi aslında ama sonra bir boşluk oldu.. hep sizin yüzünüzden ne güzel yenilince burada ağlıyor sinirimi boşaltıyordum laf ettiniz böyle oldu. asdfff

para mühim değil de f2p bir oyuna para vermiş olmak kötü oldu..

neyse bir turnuva yapalımda moralim yerine gelsin. asdfadafsds
Sosyal ağlarda paylaş

WWWWWWWWHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAATTTTTTTTTTTTT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

arena'da 7/6 ve 4/5 windfury'im var. karşıdaki priest'in elinde 1 kart var. board'u bomboş
çekiyor, thoughtsteal atıyor. benden çaldığı 7 manaya 5/10 taunt iniyor önce, TÖÖÖÖÖBE nidaları eşliğinde 4/5'imi sacrifice edip alıyorum. üstüne 2/3 amani berserker iniyorum.
yetmiyor üstüne o minion'a swipe atıyor, 7/1 kalan diğer ayıcığım da ölüyor.
üstüne 6/6 iniyor. karşılığında 7/1 yapıyorum scarlet crusader'ımı, kart çekiyor veeeee big game hunter.....

5/10 taunt yerine 8/8 taunt'umu kopyalasa mesela sıkıntı olmayacak hiç. inemicek çünkü ama 3 manaya thoughtsteal ile tam 7 manalık çözümü alması.... olacak iş değil ya.

adamın nicki de trollolo....
Sosyal ağlarda paylaş

Marty said:

Ben sırf quest için normal oyun atıyorum. Gelen parayla da arenaya akıyorum. Bu quest değiştirme sayesinde de geçen 3 quest cuk oturdu, hepsini birden yaptım. arenada da bi 8, bi 7 yaptım. Bi ton gold oldu.uzun süre girmem normal oyuna

Anca arada magele

ehah aynen valla geçen altınım da 0a indi quest de yok arenaya para ile girdim 11 galibiyet aldım ardından fail bi arena sonra 10 galibiyet ve şu anda da 7-1 gidiyorum yine harika bir deckim var bir süre altın sıkıntısı çekmicem gibi heheh
Sosyal ağlarda paylaş

totemic said:

çok saçma birşey yaptım haftasonu beyler, sinirime yenilip 4 tane 40lık pack aldım. (4x44.99Euro) şimdi neredeyse bütün kartlar var bende ama bütün eğlencesi kaçtı oyunun.. asdf

ööööööööööeeeeeeeehhhhhhhhh

500 lira gömdün yani ahsdufhudashfa

legendary ve epic'lerini yazsana.
Sosyal ağlarda paylaş

2 arena attım. 1 tanesinde epic bile yoktu. sanırım 1-2 dandik rare. diğetinde de 1 tane dandik legendary ki o da elime gelmedi oyun boyunca.

berbat deckler. berbat sıralama..ya oyun başı elimdeki 3-4 tane 6 ve üst manalık kart elimde başlıyorum. geri yolluyorum gene 1-2 tanesi geri geliyor. ve üst üste kaç defa oldu bu olay. kafayı yedirtiyor bazen cidden.
Sosyal ağlarda paylaş

totemic said:

çok saçma birşey yaptım haftasonu beyler, sinirime yenilip 4 tane 40lık pack aldım. (4x44.99Euro) şimdi neredeyse bütün kartlar var bende ama bütün eğlencesi kaçtı oyunun.. asdf

Totemic sana da "beleş" bi oyunun gazına geldiğin için g.tümle mı gülsem yoksa bu kadar saçma bi oyuna bile 200 avro para bastığın için yancılık mı yapsam bilemedim...

Sanırım götümle güleceğim. HAHAHAHAHAHAHA
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

ööööööööööeeeeeeeehhhhhhhhh

500 lira gömdün yani ahsdufhudashfa

legendary ve epic'lerini yazsana.

hangi birini yazayım.. dragonların 4ü de var, slyvanas , beast ve adını hatırlayamadığım 4-5 tane daha.. lerooy çıkmadı ona üzüldüm zaten.

epiclerden hemen hemen hepsinden 2şer tane var.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

totemic said:

Totemic sana da "beleş" bi oyunun gazına geldiğin için g.tümle mı gülsem yoksa bu kadar saçma bi oyuna bile 200 avro para bastığın için yancılık mı yapsam bilemedim...

Sanırım götümle güleceğim. HAHAHAHAHAHAHA

abi istediğiniz her tarafınızla gülebilirsiniz çünkü hakettim. çok saçma bencede asdfsadasdf 30 yaşında adamım f2p bir oyuna 500 lira gömdüm.. belki utanırımda bir daha yapmam asdafasdasd.. parasından değil ama olay direk saçma o parayı steame harcasam olacak..

şu metin2ye knighte milyarlar yatıranlardan hiçbir farkım kalmadı..
Sosyal ağlarda paylaş

abi biz sana asıl olayın legendary kartlarda olmadığını anlatmaya çalıştık. legendary kartlarla da bir yere kadar gidebilirsin, kas bakalım akşama kadar ranked game dediğim anlayacaksın. oyunda sağlam bir stratejin yok gibi geliyor bana çünkü hep kartlara kızıyorsun, ben dün arenada magei ezerken yerden çektiği ragnarosa yenildim stealth 7/5ime vurdu random olarak arada böyle etkileri oluyor legendarylerin yapacak bir şey yok ama hep de kartlar yüzünden değil şanssızlığıma ve rng a laf ediyorum ben
Sosyal ağlarda paylaş

yok be legendary çıksın diye de almadım aslında ne bileyim 3-4 aydın birşeye boşa para harcamıyordum onun patlaması oldu. neyse boşverin artık giden para sorun değilde f2p oyuna verilen paraya yazık.. bu örnek olsun herkese akıllı olun anlık sinirinize yenilmeyin he birde her an elinizin altında hazır bir kk olmasın. asdf ödedim bile gitti bitti..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...