Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ben aldirmak

elma

Öne çıkan mesajlar

Kisisele mi acsam bilemedim buraya yazayim

Boynumda Sol tarafta pirinc buyuklugunde 4 5 tane ben var ve rahatsiz etmese De estetik acidan guzel durmuyor, bunlardan kurtulmak istiyorum. Yazin singapurda her yerde olan makyaj-guzellik salonlarindan birine gitmistim ve boynumun sag tarafindaki yine ayni boyutlarda 4 beni aldirmistim. Uyusturucu krem surup bekledikten sonra lazerle 10 dakikada aldilar hepsini. Kisa ve acisiz olmuştu, iz de kalmadi. Bu tarz bir hizmeti İstanbul da nerde alabiliriz?
Sosyal ağlarda paylaş

ArsMaxx said:

yapılan iş tıbbi bişey ve makyaj vesaire salonları hijyen konusunda nasıldır duyuyorum. hangi hastane/kliniğe gitsen cilt doktorlarının işi bu ve yapıyorlar. özne "cildiye"

yanıtlayan 3 kişiden ciddiye alan 1 kişi olduğun için öncelikle teşekkürlerimi sunuyorum

Böyle yerler var devlet kontrolünde ve sabah akşam müşterisi eksik olmuyo, kaş göz bıyık düzeltiyolar, tırnak manikür pedikür hepsi, yanında da mole removal servisleri de var. Açıkçası ben ilk boynumun bir tarafındakileri aldırdım diğer tarafı elletmedim önce bir tarafın sonucunu görmek istedim ne kadar zamanda iyileşecek iz kalacak mı vs diye. Sonra TR ye döndüm, orda olsam direk yaptırıcam çok memnun kalmıştım. Ve tüm 4 ben için 50 tl gibi bi rakam ödedim. Google da biraz araştırdım da dediğin gibi TR de bu işler özel cerrahlarla oluyomuş onlar da silkeliyo tuttuğunu gibi görünüyor operasyon ücretlerinden.
http://www.paulpenders.com/ppblog/wp-content/uploads/2010/12/salon_singapore_4.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

TR'deki en hijyenik dövmeciden daha hijyenik bunlar. Bu tarz bişey bulsam uygun fiyatlı randevu alıp gidicem direk. Doktora yaptırınca yine lazerle yapılıyo yine aynı işlem her şey aynı ama ben başına en az 300-400 istiyolar, estetik cerrahiye giriyo diye
Sosyal ağlarda paylaş

Ben iyi huylu mu kotu huylu mu onun once laboratuvara gitmesi gerekmiyo mu?

Benim gobek deligimin icinde vardi, ben buyuyunce o da benimle buyumeye karar verdi. Bi hastanede doktorun biri gel alalim dedi, nesterle aldilar.

O gun bugundur karnimdan isiyorum dermisim sdf

Ama bu is hastanede olmali bence
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Ben iyi huylu mu kotu huylu mu onun once laboratuvara gitmesi gerekmiyo mu?

Benim gobek deligimin icinde vardi, ben buyuyunce o da benimle buyumeye karar verdi. Bi hastanede doktorun biri gel alalim dedi, nesterle aldilar.

O gun bugundur karnimdan isiyorum dermisim sdf

Ama bu is hastanede olmali bence

her pişt diyene geliceksen ohooo
Sosyal ağlarda paylaş

elma said:

Kisisele mi acsam bilemedim buraya yazayim

Boynumda Sol tarafta pirinc buyuklugunde 4 5 tane ben var ve rahatsiz etmese De estetik acidan guzel durmuyor, bunlardan kurtulmak istiyorum. Yazin singapurda her yerde olan makyaj-guzellik salonlarindan birine gitmistim ve boynumun sag tarafindaki yine ayni boyutlarda 4 beni aldirmistim. Uyusturucu krem surup bekledikten sonra lazerle 10 dakikada aldilar hepsini. Kisa ve acisiz olmuştu, iz de kalmadi. Bu tarz bir hizmeti İstanbul da nerde alabiliriz?

hipokrat yemini etmiş birine
Sosyal ağlarda paylaş

Lazer isin icine girince biraz para harcicaksin yani kacari yok. Lazer girisimlerini cogunu devlet karsilamaz ki cogu ddvlet kurumunda lazer yoktur. Eger ozele gitceksen tr'de estetik islem yapan yerler artik dr calistirmak zorunda o yuzden pamuk eller cebe ;) yok nesterle de olur dersen muhtemelen herhangi bi uni veya devlet hast bedavaya aldirirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim kız arkadaşımın burnunda büyük olmayan bir ben vardı. Estetik olarak beğendirmediğinden gitti aldırdı. Bir hafta küsür iz oldu Bir kere kanadı da galiba. Sonra düzeldi. Hatta sonra gidip aynı yere piercing yaptırdı. Hiç sıkıntı çıkmadı.

Beni hastane aldı. Hiç öyle özel bir işletmenin egzotik ofisine gidip kendinizi kremletmeye gerek yok. Sorunsuz yapıyorlar. Doktorlarla konuşun ama riskli bir şey olmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...