Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Middle Earth: Shadow of Mordor

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

toggie said:

Aynı keyfi pc'de de alırsın da pc'de gamepad kullanacaksak niye konsolda oynamıyoruz? Bu oyun konsol dusunulerek yapılmıs, zorlamayın iste.

Is arasinda oynuyorum, molalarda
TV'yi mesgul etmiyorum
Bilgisayari hem is hem oyun icin kullaniyorum
Multi monitor ile fantezi yapiyorum
Ekranin kosesinden bitcoin takip ederken vakit olduruyorum
...

uzuyo gidiyo.

Hani zorlama derken baska yerden kanirtmak da bambaska olmus toggie =)
Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:

Ben valla Fallout 4 ü gamepad le oynuyorum PC de çünkü diyalog ve crafting UI aksi takdirde insanı çıldırtır. Klavye mouse la oyun oynuyosun diyalog seçenekleri ok tuşları? Nigga what?

fo4'de menülerde mouse baya sıkıntılı, saçma sapan çalışıyor, algılamıyor falan.

di yazdıklarının gamingle alakası yok zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

toggie said:

Aynı keyfi pc'de de alırsın da pc'de gamepad kullanacaksak niye konsolda oynamıyoruz? Bu oyun konsol dusunulerek yapılmıs, zorlamayın iste.

Is arasinda oynuyorum, molalarda
TV'yi mesgul etmiyorum
Bilgisayari hem is hem oyun icin kullaniyorum
Multi monitor ile fantezi yapiyorum
Ekranin kosesinden bitcoin takip ederken vakit olduruyorum
...

uzuyo gidiyo.

Hani zorlama derken baska yerden kanirtmak da bambaska olmus toggie =)

Aynı seyi savunuyoruz genc.
Ha pc'de gamepad ile oynayıp pc gaming savunuyosan, gg no rmk.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

Redeagle said:

toggie said:

Çünkü usb kablosu takmak düşünüldüğü kadar zor bir iş değil sdf.

Zorlugundan degil, PC oyunu keyboard/mouse ile oynanır, gamepad ile degil.

Bende joystick ve direksiyon da var. Onları kullanabilir miyim? Yoksa onlar da yasak mı?
Sosyal ağlarda paylaş

target gerektirmiyor evet ama atack/counter temelli olduğu için batman olsun bu olsun mouse ile daha etkili bir şekilde oynanıyor. çünkü etrafa rahat bakabilme avantajın varken dövüş tarafında bi kaybın yok. çünkü iki tuş yetiyor dövüş mekaniğine.

ama mesela son oynadığım naruto uns3 her türlü gamepad gerekiyordu ve gamepad ile oynadım. çünkü mortal combat vs gibi bi dövüş sistemi var. 2 tuşluk bir iş değil.

ayrıca full support olmuyo yazmışsınız pc için ama xbox controller alırsanız oyun anında her şeyi ayarlıyor ona göre. gidip snoopy ile oynarsanız olmaz tabi =) hatta keyboard'a temas ettiğin anda harfli sistemle gamepad temas ettiğin anda xinput sistemle gösteriyor her şeyi. yani options a bile girmiyorsun. tüm hint menu vs değişiyor anlık.
Sosyal ağlarda paylaş

df said:

mouse ile daha etkili bir şekilde oynanıyor. çünkü etrafa rahat bakabilme avantajın varken

en buyuk neden ustte de yazdim. cok yavas kaliyor digeri tekrar geri arkana al kamerayi vs cok hantal. mis gibi tum manzarayi cat cat istedigin yere 60+ fps ile cekiyorsun sonra hop tekrar kamera arkana, sagimda ne var arkamda ne var 1 saniye surmuyor gormesi.
Sosyal ağlarda paylaş

Redeagle said:

toggie said:

Redeagle said:

toggie said:

Çünkü usb kablosu takmak düşünüldüğü kadar zor bir iş değil sdf.

Zorlugundan degil, PC oyunu keyboard/mouse ile oynanır, gamepad ile degil.

Bende joystick ve direksiyon da var. Onları kullanabilir miyim? Yoksa onlar da yasak mı?

Anlatmak istedigimi anladıgın halde anlamamıs aptal rolu mu yapıyosun, yoksa gercekten aptal mısın?
Sosyal ağlarda paylaş

valequenta said:

hadi fps, rts PC'de mouse/keyboardla oynanir diye iddia edebilirsin, tartisirsin da; PC oyunu keyboard/mouse ile oynanir game pad ile oynanmaz demek efsaneymis.

Tartıstıgımız konu shadow of mordor'un neden konsolda daha iyi bir "deneyim" sundugu. Bunu da bingildak guzel ozetlemis. İsterseniz laptopta touchpad'le oynayın, konu o degil.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...