Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield 4 #2

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

kermit said:

yok ben orda aslında hepsinden dert yandığım için söyledim
hangi mapte oldu seninki ? siege of şangaymıydı ?
bende sadece tek bi mapte oluyo. hiç bi şekilde siege of şangaya giremiyorum ben oyunda mesela. diğer maplarda 0 problem

yok paracel storm'un küçük halinde oldu. daha önce çok oynadım o yüzden mapten olacağını sanmam. bu arada siege of sangay en kasıntı map efektler yüzünden. normal maplere göre fps -10. o yüzden orada daha çok denk gelmesi normal.

@Esh
ben w7 kullanıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün biraz reverse engine yapıp memory hack yaptım hafif hafif...

yapabildiklerimi söylemek isterim:
-bullet damage değiştirebiliyorum...
-bullet sayısını ayarlayabiliyorum
-recoil ayarlayabiliyorum
-insta kill yapabiliyorum

Healtim ile ilgili çalışmalar yapıyorum ama şuan için God mod olmuyor sadece hızlı regenerate yapabiliyorum.

ilerleyen aşamaları burdan bildiririm. inşallah fixlerler şunları devamlı report ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

oyun güzel oyun iyi de, taş kağıt makas döngüsü çok güçlü olmuş.

Anti air, air vehiclelara karşı op, zaten adı üstünde antisi olması kadar doğal birşey yok. Peki 0.1 saniyede 800 metre giden 1km den uçak heli indiren antiair mermisi ile neden 20 metredeki engineera 3 4 vuruşta indiremiyorum ? Iron man olsa kevgire çevirmesi lazım o anti airin yakaladığı infantry'i.

Aynı şekilde AA'nın tanka karşı güçsüz olması doğal fakat hiç zarar veremiyor dokunamıyor bile. Peki neden uçak indiren mermi 20 30 metredeki IFV ye 1-2 damage veriyor, LAV'a onu da vermiyor yine tank gibi immune. Enteresan.

Attack jet ile binbir manevra ile basedeki adamı vurup hit cursor çıkıyor fakat adam ölmüyor. Lan ? uçakla vurdum nasıl ölmez ? Veya Viper ile ucuna tüfek takılmış taraya taraya giden bonba atmadıgım kalıyor adama fakat nafile. Adam başını çıkarıp stingeri bastigi zaman 3 kuluvallah 1 elham bile okuyamazsın.

İşin özeti, conquestte engineer op. Gerisi yalan.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...