Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 4

Feamer

Öne çıkan mesajlar

Laurelin said:

Daha oyun resmi olarak duyurulmadan bashlenmeye basladi bu topicte el insaf :D sanki videodan sonra elestiri ler gelmeye baslamis gibi konusmayalim, daha f4 spekulasyon iken 2013 de insanlar "bok gibi olcak" hukumunu vermis bu baslikta ahahahah

Tamam önyargı var reddetmiyorum, ama F4 duyuru videosunda bu önyargıları kıracak herhangi bir şey gösterdiler mi ki halen insanları düz haterlıkla suçluyorsun?
Sosyal ağlarda paylaş

bence de bashlanmesi normal önyargılar var sonuçta insanlar eleştirip bashleyebilirler şu an ellerindeki bilgilerle önlerine sunulanla? eleştirmesinler mi? videolar evet güzel de shooter olarak düşünürsek güzel. yahu dan dun oraya ateş ediyor hoop onu çakıyor o patlıyor bu dağılıyor da lol wait?!? fallout rpg idi abi shooter değil. kaldı ki fallout 3 faciası var 1987 kere konuşuldu söylendi insanlar bunalr varken bashleyebilirler. madem öyle önyargıları kıracak şeyler sunsular ss ler videolar. eleştiriend aha doğal bişey yok. sonuçta iyi olsun herkes istiyor. iyi olursa alıp oynayacağız çünkü... fallout neticede kötü olunca elimize geçecek hiçbirşey yok ki? kismenin sabah kalkınca "dur ya patiye gireiym fallout 4 e iki laf çakayım da keyfim yeirne gelsin laurelin le arcane de 4 dönsün yerinde hehehe" diye takıldığını sanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya şimdi itiraf edeyim ben o dediğini biraz yapıyorum asd

Forbes bi inceleme daha yazmış mobil oyunla ilgili, ki sanırım bethesda asıl istediği olan reklam işini fazlasıyla elde etti bu oyundan. 5 milyon adamlara çerez parası, ama bu kadar inceleme vs. nin reklam bedeli 5 milyonun da kat kat üstünde olurdu.

http://www.forbes.com/sites/insertcoin/2015/07/17/fallout-shelter-brings-in-5-1m-for-bethesda-but-is-about-to-hit-a-wall/
Sosyal ağlarda paylaş

GokTuRK said:

bence de bashlanmesi normal önyargılar var sonuçta insanlar eleştirip bashleyebilirler şu an ellerindeki bilgilerle önlerine sunulanla? eleştirmesinler mi? videolar evet güzel de shooter olarak düşünürsek güzel. yahu dan dun oraya ateş ediyor hoop onu çakıyor o patlıyor bu dağılıyor da lol wait?!? fallout rpg idi abi shooter değil. kaldı ki fallout 3 faciası var 1987 kere konuşuldu söylendi insanlar bunalr varken bashleyebilirler. madem öyle önyargıları kıracak şeyler sunsular ss ler videolar. eleştiriend aha doğal bişey yok. sonuçta iyi olsun herkes istiyor. iyi olursa alıp oynayacağız çünkü... fallout neticede kötü olunca elimize geçecek hiçbirşey yok ki? kismenin sabah kalkınca "dur ya patiye gireiym fallout 4 e iki laf çakayım da keyfim yeirne gelsin laurelin le arcane de 4 dönsün yerinde hehehe" diye takıldığını sanmıyorum.

bilakis fallout kötü olunca eline bişe geçmesi için "bok gibi olacak" demek zorundasın. hiç olmadı ben demiştim plebs filan diyebilirsin. ay hadi inşallah güzel olur diyip sonra elinde patlarsa asıl eline bişey geçmiyo.

ben oyunun adını çok önemsemiyorum, gaza gelmek bi standart beklemek haricinde. sen de şimdi "işte biz de fallout diyince onu bekliyoruz çıkmıyo sinirleniyoruz" diyebilirsin sanıyorsun da, hayır. çünkü sen onu ilk seferinde yaptın zaten. artık o isimden beklentin yok. e tamam girme beklentiye o zaman.

hayır falloutu fallout gibi yapmıyolarsa birileri de fallout olmayan bir şeyi fallout gibi yapsın madem.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...