Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 4

Feamer

Öne çıkan mesajlar

axedice said:

Vidyo yeni değil, bi önceki sayfada balistiğin koyduğu ilk vidyonun aynısı işte?

E power armorı aldığın yer oyunun çok başı görünüyor, bütün oyun power armorla gezdirmeyecekler herelde? O arkasına koyduğun nane büyük ihtimal finite resource, neye göre verecekler göreve göre mi yoksa open world mantığında istediğin zaman kullanabilecek misin? Bide ölümsüz gibi oluyorsun yine vidyoya göre damage yemek yok bişey yok en azından o lvla göre aşırı overpowered, hadi o kısmı tutarlı ama hani denge?

Action/adventure mantığında kısa kısa power armor adventurelar yapacaklar gibi. Haydi şimdi PA resource buldun onu kullan, çünkü bu bölümde normal karakterinle kesemeyeceğin yaratıklar var.
PA enerji ile çalışıyor. İlk girmeden önce batarya gibi bir şey yerleştiriyor arkasına. Tahminim o bataryanın o quest sonunda tükenmesi ve yenisini bulmanın oyun başlarında zor yada imkansız olması. PA tutosu için quest büyük ihtimalle.
Sosyal ağlarda paylaş

Psikolojik meraktan soruyorum cümle alem konu ile ilgini fikrini biliyorken aynı konu içine 20+ benzer mesaj atmanın amacı nedir?

Konuya bir katkısı varmı yok, bilgilendirci bir içerik varmı yok, axe nin bazen yaptığı gibi eğlence kısmı var mı yok...

Motivasyon ise tamamen göreceli
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

Bethesda hateri bu kadar cokken cidden orwell gondermesi komik lol

Bethesda yapsın kendi oyunlarını Fallout'u rahat bıraksın. Eğer sıfır hikaye sırf sandbox yapmaya kafaya takmışsa, bizim eleştirilerimize de haterlık denemez. Fallout haterı bir firma ortaya Bioshock Infinite benzeri bir oyun çıkartacaksa, gidip Candy Crush oynarım daha iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Iste sorun daha ortada oyunun olmamasi, oyunu oynamadan pesin kotu diyene hater denir

Hos fallout ile aliasi yok bethesda haterkitinin, skyrim topigi ve ozellikle uninstall wizard duruyor orda. Skyrimlede herkes release obcesi iki screenshot uzerinden dakga gecip yuklendi, adamlar bir morrowwind olmasada badyapit cikardi su pitasa sartlarinda. Ne season pass kakaladilar, ne horse armor nede day1 dlc heh

Pesin haterkik cok kolay, ben kotu olucagini kesin bildigim halde inqusitiona bile sans verdim ve yanilmadim, bi tortanic kadar koymadi ama releasede alinicak oyun hic diilmis ama gidip 3 gideo 5-6 ss usunden kiyamet koparmadim. Ciksin biktan olursa hikaye en cok ben zirlarim zaten ama fallout3 den sonra dlc ler dahil bethesda beni hic hayal kirikligina ugratmafi gaben heresyi saymassak ( tes online ida saymiyoruz :()
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

Daha oyun resmi olarak duyurulmadan bashlenmeye basladi bu topicte el insaf :D sanki videodan sonra elestiri ler gelmeye baslamis gibi konusmayalim, daha f4 spekulasyon iken 2013 de insanlar "bok gibi olcak" hukumunu vermis bu baslikta ahahahah

O kadar keskin tavır alanların oyun çıkınca da objektif bir değerlendirme yapması mümkün olmuyor zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

Iste sorun daha ortada oyunun olmamasi, oyunu oynamadan pesin kotu diyene hater denir

Hos fallout ile aliasi yok bethesda haterkitinin, skyrim topigi ve ozellikle uninstall wizard duruyor orda. Skyrimlede herkes release obcesi iki screenshot uzerinden dakga gecip yuklendi, adamlar bir morrowwind olmasada badyapit cikardi su pitasa sartlarinda. Ne season pass kakaladilar, ne horse armor nede day1 dlc heh

basyapıt görmesek inanıcazda zaten badyapıt demişsin freudian typo'ya veriyorum.

Skyrimmi basyapıtmıs? hertartfı aynı, oyuna gameplaye katkısı olmıyan yersekillerinden nerdeyse random generate edilmiş bi openworld. o dünyaya serpiştirilmiş, 3 farklı tilesetten olusan moduler dungeonlar (3 müydü 2 miydi?) tırı vırı ana konu, kötü gameplay. ne o ejderha var.
Sosyal ağlarda paylaş

http://i.imgur.com/iSfUMuy.png

hani unutmayalim :D

bastan haterlik yapmayin sonra bu duruma dusuyorsunuz allah dusman basina vermesin, hype da yanlis hate de yanlis. surda wasteland 2 hype inida gorduk, insanlar haftalarca oyunun bok gibi oldugunu kabul edemediler buyers remorse yuzunden. gene tortanic filan var COK IYI diye hypelanip aylarca patlak oldugu inkar edilen.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...