Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 4

Feamer

Öne çıkan mesajlar

görüntüler dishonored/skyrim tadında görünüyor. modla çözülür. modla çözülmesi gerekmese daha iyiydi ama çözülür. geri kalanı iyi olsa dicem ama vidya bana heyecan vermedi pek, o noir şapkalı dayı kısmı haricinde. bissürü parça pinçik şey gösterelim insanlar konuşsun demeselermiş de, böyle ağız sulandıracak bi şeylere yoğunlaşsalar, heyecan verseler daha hoşuma giderdi.

öyle ya da böyle hem bethesda hem fallout fanboyu olarak alacaz tabi el mahkum.
Sosyal ağlarda paylaş

ben aslında id'den doom4 grafik motorunu alırlar artık herhalde diyordum ama bunda mı uzmanlaşmış görüyorlar kendilerini de denemek istemiyorlar, hoş gerçi id motorları açık alan için kötü oluyor genelde.

ama yine de kıyamet detay var aslında sahnelerde uzak mesafeler için, yeni makinesi olmayan kökleyemez gibi duruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

f3 te heryer cok yesil, gok yer toprak vs sikayeti vardi,
http://www.sc2mapster.com/media/attachments/22/402/fallout3.png

vegasta cok gri ve turuncu falan diyordu millet,
http://www.mobygames.com/images/shots/l/535629-fallout-new-vegas-lonesome-road-windows-screenshot-lifeless.jpg

hep modlarla rengarenk yaptilar zaten sonra :p
Sosyal ağlarda paylaş

valla benim için grafiksel muhteşemlik çok önemli değil. hatta fazla muhteşem olması da iyi değil. atmosfer önemli, detaylar, immersion önemli. onlar da oyun çıktıktan sonra belli olacak.

bu videonun olayı ağza bir parça bal çalmak, onu becerememiş. yetmediği gibi de lan acaba kötü mü olacak diye bir kaygı da verdi yani. üzücü gerçek bu benim adıma.
Sosyal ağlarda paylaş

genemi vaulttan çıkıyoruz ya.hep bi bahanesi vardı o geç açılan vaultların buna ne bulucaklar acaba.

BOS ta gene ön planda,institute(masterın ve enclave in yerini alır muhtemelen)vs.bos kapışması üstüne gidicek heralde hikayede.fo3teki gibi bosa yancılık edicez bizde.

genel olarak dandik fo3 ün skyrim motorlusu gibi duruyor trailerdan.belki trailerı göründe bi heyecan olur dedimde yok gene olmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

tamam da dünya bildiğin mad max'ten alıntı. mad max 2 girişindeki bu tarzda bir monolog vardı. kiyafetler bile neredeyse aynı.
fallout'daki mad max esintileri bilinmeyen bir durum değil ki?

misal

" hayatım sönüyor... görünümler bulanıklaşıyor. geriye kalan yalnızca anılar. hatırladıklarım, bir karmaşa zamanı... yıkılan hayaller, o tüketilmiş topraklar.
ama en çok, yol savaşçısını hatırlıyorum. max dediğimiz adamı. onun kim olduğunu anlamak için, bir başka zamana gitmeniz gerekir. dünyanın petrolle yaşadığı... ve çöllerde boru ve çelikten büyük kentlerin yükseldiği bir zamana.
hepsi bitti, geçmişte kaldı.
çoktan unutulmuş nedenler yüzünden, iki güçlü savaşçı kabile savaşa tutuştu. yarattıkları cehennem hepsini birden yuttu. yakıt olmadan onlar bir hiçti. kumdan kaleler yapmışlardı. gürleyen makineler tekledi ve durdu. önderleri konuşuyor, konuşuyor, konuşuyordu... ama hiçbir şey çığı durduramıyordu.
dünyaları çöktü, kentler infilak etti.
bir yağma kasırgası... bir korku fırtınası.
insanlar birbirlerini yemeye başladılar. yollar ise dehşetli bir kabustu. yalnızca çöpçülük edecek kadar hızlı, yagmalayacak kadar vahşi olanlar hayatta kalabiliyordu. çeteler otobanları ele geçirdi. bir depo dolusu benzin için savaş ilan etmeye hazırdılar. işte bu çürüyüş girdabında sıradan insanlar darbe yiyip ezildi. max gibi insanlar... savaşçı max. max, bir motorun kükremesiyle, her şeyini kaybetti... ve insanlıktan çıktı. tükenmiş, kimsesiz bir adam... geçmişinin şeytanlarıyla boğuşan bir adam. issız topraklarda avare avare dolaşan bir adam. ve işte burada, bu çorak topraklarda... yeniden yaşamayı öğrendi."

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...