Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fist Challenge : 1 saniyede 10 yumruk

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

chrome said:

iyi de abi. sen et yemiyorsun ben yiyorum yani iddia nın benim açımdan geçerli olan kısmını niye değiştiriyorsun ki. Sen gel eşlik et bana salata ye nedir yani?
tavacıda 2 kişilik bir yemek 120 lira falan tutuyor. madem öyle benim yemek kalsın. sen kazanırsan ben 120 kaadı toka ederim sana.

kankacım veganım ama öyle etten tiksinen veganlardan değilim yani canım deli gibi çekiyor hala niye bana işkence etmek istiyorsun ki ? sen yiceksin etleri löpür löpür ben bakıcam öyle etrafta mis kokular falan..
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

chrome said:

iyi de abi. sen et yemiyorsun ben yiyorum yani iddia nın benim açımdan geçerli olan kısmını niye değiştiriyorsun ki. Sen gel eşlik et bana salata ye nedir yani?
tavacıda 2 kişilik bir yemek 120 lira falan tutuyor. madem öyle benim yemek kalsın. sen kazanırsan ben 120 kaadı toka ederim sana.

kankacım veganım ama öyle etten tiksinen veganlardan değilim yani canım deli gibi çekiyor hala niye bana işkence etmek istiyorsun ki ? sen yiceksin etleri löpür löpür ben bakıcam öyle etrafta mis kokular falan..

ol-maaaaz. anlaşma anlaşmadır abi. 1 günlüğüne bozuver veganlığını sen de ne olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

benim veganlığım yakaladığıme enerji , zeka ve hissiyat seviyesini korumak adına..

Şöyle düşün sonsuz güzel bir kafa yakaladın diyelim ama et yersen bozuluyor ve tekrar toparlanaman çok zor. Ağız tadın için sonsuz güzel süren modunu bozmak ister miydin ?
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

benim veganlığım yakaladığıme enerji , zeka ve hissiyat seviyesini korumak adına..

Şöyle düşün sonsuz güzel bir kafa yakaladın diyelim ama et yersen bozuluyor ve tekrar toparlanaman çok zor. Ağız tadın için sonsuz güzel süren modunu bozmak ister miydin ?

Veganlıkla nasıl bir enerji yakalıyorsun açıklayabilir misin?
Sosyal ağlarda paylaş

tyildirim said:

Noyzura said:

Veganlıkla nasıl bir enerji yakalıyorsun açıklayabilir misin?

son 5 yıldır üzerine çalıştığım süper kahraman gücü olarak bile sayabileceğim meditasyon tekniğimi geliştirdikten sonra hafızamı kaybettim.

öncesinde hardcore et seven biriydim . hatta vegan-killer diye kahvaltı specialim bile vardı . Hafızamı kaybettikten sonra herşeyin tadını ve kokusunu unuttum ama ilk kahvaltımda sofrada herşey vardı ve sucuklu yumurta falan yiyemedim. Sabah vejeteryan , akşam ise vegan oldum.

Aldığım enerji ise şu şekilde. Algılarım öyle bir noktaya getirdim ki her maddenin enerjisini hissedebiliyorum . Mesela et lezzetli bile olsa içinde ölüm enerjisi var . Süt de hayvanlar öldürülmese bile içinde yıllarca tutsak olarak kapalı alanlarda esir edilmiş hayvanların acısı var. Eskiden bunları hissedemeden lam lum yiyordum ama once you level up you never go back... artık hissedebiliyorum ve hoşuma gitmiyor.

Hani diyelim ki yedim bu hoşuma gitmeyen enerji sonrasında ne oluyor diye sorarsan hem zekam , hem dayanıklılığım hemde ruh hali kalitemde gözle görülür bir fark oluyor. Üstünede biraz agresifleşiyorum .

Sonra kendi kendime sordum hemen 10 dakikalık yemek zevkimi yoksa bütün gün süren bu süper hissetme hali ve yüksek zekayı mı tercih ediyorsun noyan ? Tabiki süper enerjiyi tercih ediyorum .
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...