Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fist Challenge : 1 saniyede 10 yumruk

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

patiyi karıştırırken denk geldim birileri uplamış ..

history

WhiteDagger said:

Noyzura said:

chrome said:

atamazsan da hesabı kitlerim ama?
tamam diyorsan deal ı seal yapıyorum.

geri vites yapmıyorum daha önce atıyordum yeni kollarımla da kasıp atarım. zaman sınırlaması yok nasıl olsa. hazır olunca videoyu koyarım o zaman 10 yumruk 1 saniye. deal ?

Aga bu deal sonucu ne oldu ?

Şimdi ben 3 aydır vegan takılıyorum ve 13 hazirandan beri bir şınav bile çekmedim.

Chrome bu challange'ı yenileyelim. hatta bu sefer bir deadline süre de olsun . O tarihe hazırlanıp video'Yu koyayım.

Ama tavacı mavacı olmaz artık.

Sen kazanırsan ben sana tarot kartlarımla sunduğum level-Up çalışmamdan süper bir seans sunayım. kendine yoğunlaşacağın bir kişisel strateji geliştirme çalışması olur. Merak ettiğin kızlar falan varsa onlarla enerjilerine de bakarım ya da kızlar dışında iş ortaklarınla akıbetini incelemek istersen onlara da bakarım.

Ha yok saol bu hizmetin benim için hiç birşey ifade etmiyor dersen ise sana bir hizmet kuponu veririm. Sende bu kuponu bu tarz şeylere meraklı bir arkadaşına ya da çok etkilemek istediğin bir kıza falan verirsin ve alakadar birine de verebileceğin en güzel hediye olur.

Peki sen bana bu iddaanın karşılığında ne verebilirsin ?
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Param yok fakirim demiyorda , TAROT FALI BAKARIM BEYA , diyor.

Yiyorsa maliyeti olan bir durum sunacaksın arkadaş , toton yemeyip sonra TAROT FALI BAKARIM , demek çok tırt.

Bende bu iddiaya girerim deadline olayına bağlı olarak ama ucunda çıkarım olmasını beklerim.

canım ailem beni akıl hastanesine yatırmaya çalışıp ellerinden kaçtıktan sonra 1 ay tatil yapıp sonrasında istanbulda ev tuttum falan. çok şükür paramı artık modellik ya da sequo questleri olmadan kazanıyorum =)) Paradan çok daha değerli şeyler var onları da barter sistemi ile çok keyifli oluyor. istediğim herşeye ulaşabiliyorum kartlarım ile. Param bitene kadar ya da çok ilgimi çekecek birşey sunulmadıkça kartlarıma elimi sürmüyorum malum aşırı çok mana yakıyorlar.

düşündüğün tarot diye dalga geçtiğin şey ise içinde bulunduğumuz çağa damgasını vuracak olan spiritüel , politik ve ekonomik bir devrimin başlangıç noktasıdır.
Sosyal ağlarda paylaş

Killer said:

tarot ne la

tarot antik mısırda tanrıların evrenin gizemlerini işledikleri tabletlerdir. daha sonra tarot kartlarına ve ardından aynı dizilim iskambil kağıtlarına dönüştürüldü.

Yani kısacası evrenin gizemleri hem macro hemde micro olarak çözümlemeye yarayan bir alettir tarot. Aynı zamanda oynaması da çok zevkli falan.
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Chrome da yeni yıkanmış bir donunu versin mesela

misal ben mesajları şikayet eden biri olsam herhalde durduk yere böyle bir mesaj attığın için seni şikayet ederdim. ama öyle biri olmadığım için sadece osururken dozunu kaçırıp hafiften donuna sıçmanı temenni ediyorum.
saygılarımla.
Sosyal ağlarda paylaş

synthesizer said:

aa adam banımı açın kırarım ortalığı diyodu, adminler tehtidle iş mi yapıyo artık

kırarım ortalığı falan demedim bunlar senin hayal gücün. yazdığım şeyler açıktı sadece paticiği geri dönüşü olmayacak bir şekilde değiştiririm dedim o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

synthesizer said:

aa adam banımı açın kırarım ortalığı diyodu, adminler tehtidle iş mi yapıyo artık

kırarım ortalığı falan demedim bunlar senin hayal gücün. yazdığım şeyler açıktı sadece paticiği geri dönüşü olmayacak bir şekilde değiştiririm dedim o kadar.
konuyu saptırma, ki soru da sana degildi gerci

adminler tehtidle iş mi yapar oldu
Sosyal ağlarda paylaş

abi ne bileyim şimdi proje çizeyim desem, neyin projesini çizicem minimum 2k bir proje bizde. baya da günlerce uğraştıran bir iş. enerji yöneticisiyim ama insanlara değil sadece bina ve sanayi tesislerine. o da olmuyor. en uygun kolay risk analizi var abi. çalıştığın işletmenin risk analizini hediye edebilirim mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...