Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fist Challenge : 1 saniyede 10 yumruk

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

Cons said:

Noyzura said:

Cons said:

noyan benim enerjimede tutunmak istermisin

zaten çoktan tutundum ;D bu yüzden aramızda güzel bir bağ oluştu sen farkında olmasanda dünyalar tatlısı ;D

http://1-media-cdn.foolz.us/ffuuka/board/m/image/1359/24/1359242832619.gif

ahahahahhah dünyada gördüğüm en tatlı gif yaaaa çok shekersinn
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

Noyzura said:

Vingthor said:

1 saniyede 10 yumruk dodgelarım.

Engel olunamaz bir kuvvet , yerinden kıpırdatılamaz bir engele çarparsa ne olur ?=

o öle bişey değil lan

olm o kadar katısın ki bi kere de ezberden değil karşındakinin persfektifinden anlamaya çalış ya .. nereye kadar "o öyle değil , böyle aslında" diye iletişim kurmaya çalışacaksın... upgrade please.. hayat geçmez böyle.. isyanım var ...
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

bilimin bana koyduğu sınırları ne zaman kıracağım noyan? nasıl olucak bu iş? uyuşturucu falanda içiyorum hep olmuyor

olm bu kadar bilimle uğraşıyorsun farkında değilmisin kaç yüzyıldır bilim adamları birbirini göt etmek için kasıyorlar..

biri geliyor şu böyledir diyor aha kanıtlıyor..

5 yıl sonra maden öyle işte böyle ama o iş öyle değil böyle diyip onu göt ediyor falan..

kaç defa bilimin kuralları kendi içinde kırılıp ezilip büküldü. Bu kadar kasma kendini yani bilimin henüz kanıtlayamadığı bir sürü şey varken kendini bu kadar sınırlarsan asla bir einstein falan falan gibi çığır açamazsın... ancak okulda profösörlerin poposunda gezip fotokopi falan yaparsın.. arada belki kız kaldırırsın falan .. birde patide böyle ben bilim adamıyın diye içi boş giderler yaparsın bize o kadar...
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Vingthor said:

bilimin bana koyduğu sınırları ne zaman kıracağım noyan? nasıl olucak bu iş? uyuşturucu falanda içiyorum hep olmuyor

olm bu kadar bilimle uğraşıyorsun farkında değilmisin kaç yüzyıldır bilim adamları birbirini göt etmek için kasıyorlar..

biri geliyor şu böyledir diyor aha kanıtlıyor..

5 yıl sonra maden öyle işte böyle ama o iş öyle değil böyle diyip onu göt ediyor falan..

kaç defa bilimin kuralları kendi içinde kırılıp ezilip büküldü. Bu kadar kasma kendini yani bilimin henüz kanıtlayamadığı bir sürü şey varken kendini bu kadar sınırlarsan asla bir einstein falan falan gibi çığır açamazsın... ancak okulda profösörlerin poposunda gezip fotokopi falan yaparsın.. arada belki kız kaldırırsın falan .. birde patide böyle ben bilim adamıyın diye içi boş giderler yaparsın bize o kadar...

nerde lan bilimsel atar?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...