Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fist Challenge : 1 saniyede 10 yumruk

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

chrome said:

alın lan iyice bitiricem kendimi.
bu videodaki benim 2008 de 6 ay olmuş wt ye başlayalı. saniyede 4 kelebek yumruğu atarken. bundan 10 tane bi wilyım çöng atıyordu. o pattis oldu şimdi.

ahahahah bu videoyu atan sen miydin ? niki de chaoslu bişilerdi galbiba gölgesinden hızlı yumruk atan wtci gerçtken sen miydin o ? :D
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

patiyi karıştırırken denk geldim birileri uplamış ..

history

WhiteDagger said:

Noyzura said:

chrome said:

atamazsan da hesabı kitlerim ama?
tamam diyorsan deal ı seal yapıyorum.

geri vites yapmıyorum daha önce atıyordum yeni kollarımla da kasıp atarım. zaman sınırlaması yok nasıl olsa. hazır olunca videoyu koyarım o zaman 10 yumruk 1 saniye. deal ?

Aga bu deal sonucu ne oldu ?

Şimdi ben 3 aydır vegan takılıyorum ve 13 hazirandan beri bir şınav bile çekmedim.

Chrome bu challange'ı yenileyelim. hatta bu sefer bir deadline süre de olsun . O tarihe hazırlanıp video'Yu koyayım.

Ama tavacı mavacı olmaz artık.

Sen kazanırsan ben sana tarot kartlarımla sunduğum level-Up çalışmamdan süper bir seans sunayım. kendine yoğunlaşacağın bir kişisel strateji geliştirme çalışması olur. Merak ettiğin kızlar falan varsa onlarla enerjilerine de bakarım ya da kızlar dışında iş ortaklarınla akıbetini incelemek istersen onlara da bakarım.

Ha yok saol bu hizmetin benim için hiç birşey ifade etmiyor dersen ise sana bir hizmet kuponu veririm. Sende bu kuponu bu tarz şeylere meraklı bir arkadaşına ya da çok etkilemek istediğin bir kıza falan verirsin ve alakadar birine de verebileceğin en güzel hediye olur.

Peki sen bana bu iddaanın karşılığında ne verebilirsin ?

oha adamın teklife bak. iddiayı kazansa da win, kaybetse de win.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...