Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"Warlords of Draenor" - WoW Expansion

emre3877

Öne çıkan mesajlar

bi de horde'lar alliance'ın molten core haritasına girişini bi tünelle engelliyodu, oyun ilk çıktığında o haritada kuşçu yoktu tünelden geçmek zorundaydın bi de onun anahtarı vardı sanırım. tünelde hordelar kamp yapıyodu, molten'a giricem diye saatlerce karambol oluyodu orada.
Sosyal ağlarda paylaş

level 15'de level 60 karakterler tarafından kamplanmaktan zevk alan zihniyete şaşarım.

çok casual adam bıraktı o zamanlar oyunu haklı bir şekilde. herif akşam 2 saat girip level kasmak istiyor ki end-game pvp'e katılabilsin. oyuna giriyor, kendi levelı bir adamı kesiyor sonra o adamın level 60 karakteri geliyor 1 saat boyunca ceset farmlıyor. adamda silkerler böyle oyunu deyip kapatıyor, bir ay sonra subs iptal ediyor haklı bir şekilde.

open world olacaksa zone bazlı de-level edersin karakterleri olur biter.
Sosyal ağlarda paylaş

Open world pvp var tecavüz var
Quest yaparken kendi levelinde yada sana yakın birini görmek dalmak ayrı bi şey
level 60 adamdan backstab yemek ayrı bir şey

mine kasarken mesela bi node için dünya savaşı çıkması elenceli eyvallahda
adam nerdzilla masturbasyondan kalan butun uyanık saatiinde wowda duruyo adam
ben 2 saat oyun oynucam işten sonra gelip işi gücü yk beni kesiyo
Sosyal ağlarda paylaş

adam pvp yapmak istiyor ama eşit şartlarda yapmak istiyor.

level 60 olup level 60 ile kapışmak istiyor yani. end-game'den kasıt bu.

adamın level 60 olması için level kasması gerek. level kasması için quest yapması gerek, quest yapması için npc'e ulaşması ve zone'da dolaşması gerek.

eğer adam level 10 ken level 60 adam cesedini kamplıyor ve 1 vuruşta öldürüyor ve adam kaçamıyorsa adam hiçbir şekilde level 60 olamaz ve istediği pvp'i oynayamaz (neden pvp'de diye soruyorsun ya).

şu spastik sistemi savunan adamlar var ya.
Sosyal ağlarda paylaş

abi yemicen o zaman
onun thrilli sürekli arkayı kollamak başka bişi yani.

Sonra bu oyun MMO.
birisi campliosa,
localdan başkalarını bulursun aynı levelda, gelir dururlar 2 dakka başında.

Hayır yani, çok sürmemesi lazım zaten başka bi lvl 60 ın gelip onu tokatlaması.

bide, başka zone yok mu? oraya git yani.

eğer level farkı çok değilse, güzel keyifler çıkabilio openworld pvp de.
Sosyal ağlarda paylaş

suark tier bir yanıt olmuş hehe.

kimse open world pvp olmasın demiyor zaten.

başka zone'a gitsen ne olacak? arkanı kollasan ne olacak?

adam senden hızlı her şekilde. adamı gördün kaçmaya çalıştın her türlü yakalar. başka zone'a gitsen orada da adam var. zone'da adam çağırsan gelir gelmez, gelse keser kesemez, kesse başka adamları çağırır sen yine level kasamazsın. çözüm değil yani.

ayrıca eskiden öyle saçma sapan toollar yoktu sağa sola teleport olamıyordun. saatlerce kampladığım adamları bilirim düşük level altımı öldürdü diye. sürüm sürüm süründürürdün adamı. 15 adım ilerleyebilirdi reslendikten sonra maksimum. makro bile vardı /tar XXX diye. adam reslenince hemen targetlar çükerdin falan.
Sosyal ağlarda paylaş

benim için onun bile zevki vardı.tarren mille horde 20 civarı giderken, ally 40+ geliyordu o haritaya haliyle kesiyolardı.

çok bilirim ucye gidip yardım çağıranları.işin güzeli millet geliyordu yardıma.ally oynarken de westfall hordesuz gün geçirmiyodu.insanlar kendi gelirdi yardıma.şimdi nerde böyle şeyler?
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

oynamaya yetemionuz sonra qq da qq
girmicen abi pvp serverına o zaman en basitinden.

hayır zaten, ölünce bişi kaybetmiosun ki?
biraz sosyal olup adam çağırıcan işte. Oraların abisi kimse o gelicek heh

ya suark sen mi yetememekten bahsediyorsun allahasen.

pvp serverına insanlar level 10'da level 60'a kamplanmak için girmiyor. çok mu zor suark filtreden geçmesi?

ölünce vakit kaybediyorsun. casual adam dedim okuduysan. adamın akşam 2 saat vakti var. pvp/pve yapmak istiyor. kamp manyağı olup kapatıyor oyunu ondan sonra irrite ile subs iptal ediyor haklı bir şekilde.

adam kendinden 50 level yüksek adamlar tarafından tecavüze uğramak istemiyor diye "pvp serverına girmesin" demek gayet kör cahil argümanı.
Sosyal ağlarda paylaş

bu herkesi towna hapseden sistemden sonra ally ne zaman orgrimmar'ı kuşattı

ya da horde en son ne zaman stormwind'e baskın düzenledi.

40 man 2 raid toplar stormwind kuşatırdık. Ormanın derinliklerinden yavaş yavaş gelir,şehre girerdik falan, şehirde kovalamaca, boss'un önünde ölenleri bu kez ormanda bekleyen ally'in kesmesi falan.

böyle şeyleri ne zaman yaşadık en son
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

ben demiştim dimi open world pvp'de cok tokat yiyen aglaması bu oyundaki düzenlemeler diye, bak bir bir cıkıyorlar sdsfs

tabii ki öyle abi siz blizzardı 2013 yılında yeni mi tanıyorsunuz. adam her zaman casual'a doğru oynuyor çünkü para orada. düzenlemelere yetemedikleri için bütün oyunu casual'a çevirme yönüne gidiyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

bu herkesi towna hapseden sistemden sonra ally ne zaman orgrimmar'ı kuşattı

ya da horde en son ne zaman stormwind'e baskın düzenledi.

40 man 2 raid toplar stormwind kuşatırdık. Ormanın derinliklerinden yavaş yavaş gelir,şehre girerdik falan, şehirde kovalamaca, boss'un önünde ölenleri bu kez ormanda bekleyen ally'in kesmesi falan.

böyle şeyleri ne zaman yaşadık en son

sonra server çökerdi ve official forumda millet birbirine girerdi
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

Suark said:

pvp serverına insanlar level 10'da level 60'a kamplanmak için girmiyor. çok mu zor suark filtreden geçmesi?

ölünce vakit kaybediyorsun. casual adam dedim okuduysan. adamın akşam 2 saat vakti var. pvp/pve yapmak istiyor. kamp manyağı olup kapatıyor oyunu ondan sonra irrite ile subs iptal ediyor haklı bir şekilde.

adam kendinden 50 level yüksek adamlar tarafından tecavüze uğramak istemiyor diye "pvp serverına girmesin" demek gayet kör cahil argümanı.

gayet o yüzden pve serverlari var, sen pvp'ye girerken uyariyor adam seni, tokat yersen aglama diye.

ayrıca low lvl'ları koruyan pvp flag diye bişey var, pvp serverda bile adam kesemiyor seni..
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

Suark said:

yahu diyorum ki, biz de o yollardan geçtik.
yetememek bu başka bişi deil.
MMO olan oyunda, PVP serverına girip de aman bu olmasın demek harbi gerizekalılık herhalde.
PVE ye gir, istediğinde pvp tagini aç nolacak?

Tecavüze uğruyosan, arkadaşlarını çağırırsın.
Al bak bi keresinde, lvl 55 falan ken tarren mille destek için gittiydim arkadaşa. Akşama kadar savaştık orda, 60-70 kişi olmuştuk en sonunda.
tek level bile alamadım ogün ama eğlendim, lowbielerde quest falan yaptılar yapabildikleri kadar.

Yaşayan bi dünya hissi verir,
sizin gibi yetolar yüzünden oyun tamamen mekanik, outdoorda hiç bişi olmayan, dışarı çıkmaya bile gerek duyulmacak saçma sapan bi oyun oldu.
Ben ki vanillada bile casualın allahıydım, 4-5 ayda 60 yapmıştım yani karakteri, bir kere bile şundan şikayet etmedim.

Akşam 2 saat girdiğimde sürekli camp yiyor ve arkadaş falanda bulamıosam ( nereye gittiyse artık millet ) kaparım oyunu dışarı çıkarım. Subs iptal ettirmem.

Seninki, dürüm döner isteyip YAE BU NİYE PİZZA DEĞİL YAE demek gibi bişey.
pizza isticen o zaman, pve serverda oynıcan, end game e gelince pvp flagini açıcan
Sosyal ağlarda paylaş

hayır güzel kardeşim. pve serverı open world pvp yapmak istemeyenler için var.

pvp serverı =/= low levelda high level tarafından farmlanacaksın

adam open world pvp yapmak istiyor diye düşük levelda yüksek levellara kamplatmanın manası yok. bunun hiç pvp ile alakası yok, bu tamamen oyunun yetersizliği. bir feature değil. sizin ıslak rüyalarınızı öyle süslüyor olması öyle olduğu anlamına gelmiyor.

oyuncu gayet open world pvp isteyip kendinden 50 level yüksek adamlar tarafından farmlanmak istemeyebilir. sırf motor olmak istemiyor diye pvp yapmasın demek argüman değildir.

blizzard bu kadar yıl zone'lara level adjustment getiremedi, bu kendi yetersizliğidir. savunulacak tarafı yok.

player protection ilk 1-2 zone'dan sonra yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...