Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Fantasy Basketball 2013/2014

khala

Öne çıkan mesajlar

Bi de kabul edilmiş yine , nesi var lan yahoonun , adamların milyar dolarları var para mıçıyolar ama her tarafından bi bozukluk çıkıyo.

edit : nasıl reddediliyo bilmiyorum bir kere kabul ettikten sonra ama şu deron williamslı meeksli olayı reddetmeye karar verdim , hazır geçmemişken şimdiden reddediim :D
Sosyal ağlarda paylaş

Takası kabul ettikten sonra aa ben vazgeçtim yok.

Dediğim gibi 3 kişi daha açıklayıcı sebeplerle vetolarsa geçirmeyeceğimi söyledim.

Ha şu tavrın yüzünden bir daha takas yaptırtmam sana, bu da benim elimde olan bir şey.

Lig senelerdir trade review "commissioner" yazıyor, ben adalet bozulmasın diye çoğunluğa göre hareket ediyorum.

Geçen takasınızı bana kalsa dengeli olmasına rağmen geçirmezdim, sonuçta benim rakibim top 2 tier iki adam alıyor, seni PO potasında görmediğim için senin aldığın oyuncular çok mühim değildi.
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Oha o nasıl cevap lan . Takası beğenmediğimi vazgeçtiğimi söyledim therefore düşük iq olması gerekiyor.

Aynısını sabo takasınız da sordu, o takas sizden çıktı artık ligin kararına kaldı dedim.

Şu an takas gerçekleşmiş değil, 3 gün review süresi var. Kabul edilmezse iptal edilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Lan bende kalkıp 'geçiren şerefsizdir' falan diye bi açıklama yapmadım ki zaten, alt tarafı vazgeçtim dedim , he bu vazgeçme olayında başka etkenlerinde olduğunu söyledim ama buranın durumu belli kimin ne kadar aktif olduğu belli 2 tane daha red çıkacağına inanmıyorum o yüzden '3 tane daha red' mantıklı gelmedi bana.

Fakat nolursa olsun takas geçse bile çok sıkıntı olacağına inanmıyorum malum takımım playofflara bile kalamayacak büyük ihtimalle , benim takıldığım olay takastan vazgeçtim kobe olayı bozdu takası diye düşünmeme 'iq düşük bu adamın' tepkisi oldu. Biraz abartı değil mi o kadarı da ?

Sonuçta al sabo da itiraz etmiş vazgeçmiş , alt tarafı takası kabul ettikten sonra kobe olayını farkettim , tamam benim hatam diyelim ki , ama bunun cevabı ne 'bi daha takas yaptırtmıcam sana benim elimde top benim oynatmıyorum' veya 'iq düşük gerizekalı bu' olmamalı o biraz abartıp suyunu çıkarma oluyor.

Hani zaten iddası olmayan adamın elemanlarını paylaştırma olarak görebilirsiniz bunu , ben ne bu takasta ne bir önceki takasta 'heh tamam şimdi işte çok iyi takımım oldu artık şampiyon olurum' diye düşünerek yapmadım, belki şansa bala bi 8. olur playoff yaparım diye yaptım yani çok çok önemli takaslar değildi benim için , üstüne bu tepkiler çok çirkin harbiden.
Sosyal ağlarda paylaş

İddiası olmayan adamın elemanları paylaştıralım olayını asla yapmadık, yapmayız. Sonuçta rekabet üst düzey, playoff yarışı çetin.

Playofflarda da durum hiç belli olmuyor, 8. sıradan girip de şampiyon olduğumu bilirim.

Neyse başkalarının yanlış yönlendirmesinden önce kendin araştırıp bakarsın, sallamak bedava nasıl olsa.

Bu arada Kobe'nin dönüş tarihi hala belli değil, en az 1 ayı var. Sabo ağlak biri olduğu için kendi takası dışındaki her şeye ağlıyor, 7 senedir değişmedi. Bu sene bile başka bir ligde gene tek kılçık olarak itiraz etti.
Sosyal ağlarda paylaş

İptal edilsin diyenlerin sayısı gittikçe artıyor...

Benim isyanım takasa değil takası bi kere kabul ettik , hani vazgeçsek bile heh o zaman takım şampiyon falan gibi bir durum yok.

Benim lafım bi vazgeçtim dedim diye gerizekalı olup bi daha da takas olmaması top benim oynatmamlar falan. Abarttınız biraz tek lafıma bu kadar tepki doğal olarak ya sinir bozmak için bilerek yapılan troll ya da hiç aile terbiyesiz görmemiş öküz olması gerekiyor insanın.
Sosyal ağlarda paylaş

Harbiden abi , takımın adı sonuncuolmiimbari idi yani hesabı siz yapın belli ki yeniyiz, bundan önce hayatımda 2 kere oynadım ikisi de burda biri zaten hiç oynamadım öbüründe de durumum belli.

Şimdi kalkıp iq düşük dersen , veya kalkıp commish benim daha da takas yaptırtmam sana falan dersen doğal olarak ağır geliyor. Hele bir dur anan bacın demedim takastan vazgeçtim dedim sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

IQ muhabbetini ben yapmadım. Ama sen fırıldak gibi takastan vazgeçtim ayaklarına girersen elbet bir cezası olacaktır. Bir önceki gönderdiğim teklifte de (kemba walkerlı) ben vazgeçmiştim ama benden önce davranıp kabul etseydin disallow yapmayacaktım çünkü kurallara aykırı.

Ayrıca Saygın'ın mesajından iptal dediğini nereden çıkardın? Adam sadece acemiliğine gelmiş ama ben kabul ederim yazmamış mı?
Sosyal ağlarda paylaş

1) ben de yiğit'e sordum "bi adam sakatlansa napacaz, uzadıkça takas süreci kötü olacak" diye, beklediğim cevabı aldım, takas yapıldıktan sonra bitmiştir, yapacak bişi yok, ki doğru yani.

2) mithat artık iptal edemez takası ama veto hakkı kullanabilir. o konuda sıkıntı olmaması lazım. zira lig vetosu olsaydı, kendisi gayet veto'ya basabiliyordu.

3) ben her takasa falan itiraz etmiyorum yiğit'in kafasında kurduğu gibi. Zira o bahsettiği ligde takas yapan arkadaş bana "Biliyorum ben çok alıyorum, ses çıkarma" derken, ben "Sen baya baya az alıyorsun o yüzden iptal edilmeli" demiştim ahah.
Kısacası bir takasa baktığım anda "oha" demiyorsam, sıkıntı yok benim için.
Sosyal ağlarda paylaş

Rank'lerden bağımsız bir takas, ileriye dönük Deron'ın durumuna göre Yiğit piyango bir takas tutturabilir fakat 3 adam da böyle devam ederse (bence Deron düzelecek ama) Yiğit çok veriyor gibi duruyor bla bla.

Ayrıca Mithat, 12 takımlı ligde 8 takım playoff yapıyor, 4. haftadan havlu atacaksan kapat dükkanı. Heyecanı gidiyor böyle olunca
Sosyal ağlarda paylaş

Ya beyler acemiyim hani takım kurma konusunda çok başarılı değilim tamam carmelo güzel bir draft olmuş ama draftta zaten kafadan iddaalı değilmişim o ortada.

He beklentim deron williams 18-9 falan ortalamlarla oynar gibi bişiydi , o olmayınca e serge ibaka bişi yapmayınca böyle arka arkaya takas geldi.

Dediğim gibi benim hakkım varsa veto kullanıyorum , sanırım 3-4 tane toplamda veto var , buranın aktifliğine bakacak olursak 12 oy kullanılmayacak o belli , burada uygundur veya değildir diyenler toplanınca değildir diyenler daha fazla , eğer oy kullanmayanları boş oy olarak sayabilseydik bu geçmezdi.

Onun dışında zaten geçerse geçsin ben söyledim size benim kastettiğim tamam trade olayı çok sorun değil ama 1-iq muhabbeti 2-daha da sana takas yaptırmam muhabbeti , bu ikisi çooook saçma geldi bana o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Veto sayısı %50 yani 6 kişi olduğu an iptal olur. Foruma bakmayanlar için zaten 3 gün trade review koyduk. Gerekirse telefondan cevaplarını alırız.

Veto edenler:

sabo (şaşırtmadı)
slint
mithat

pha ve bullet net bir şey söylemediği için çekimser duruyor, vetoluyorsanız sizde yazın abi, sıkıntı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...