Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Fantasy Basketball 2013/2014

khala

Öne çıkan mesajlar

Gaddarspor - Slint
Sonuncuolmiimbari - Mithat
Bullet Pallacanestro - BulletRide
K I H - radagast62
sharke (forum dışından)
SA Sugarkids - sabonis
aquila
yusema
Giallorossa - khala
Drea- dreagloth
Bellerose Projects - Pha
Bad Mother Fucker - Khelben
Sosyal ağlarda paylaş

Ya şu maç oynanması oynanmaması muhabbeti çok büyük fark yaratıyor , takımı kuruyosun ediyosun , karşı takımın oyuncularının maçı var senin takımda kimse oynamıyor o gün. Arada ki fark giderek açılıyo saçma bir hal alıyor ondan sonra.

Ligte geçen seneye bakıldığında en çok üçlük atan takım benim , bugün rezalet fark var arada. İnsani oyundan soğutur şöyle teknik şeyler.
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Ya şu maç oynanması oynanmaması muhabbeti çok büyük fark yaratıyor , takımı kuruyosun ediyosun , karşı takımın oyuncularının maçı var senin takımda kimse oynamıyor o gün. Arada ki fark giderek açılıyo saçma bir hal alıyor ondan sonra.

Ligte geçen seneye bakıldığında en çok üçlük atan takım benim , bugün rezalet fark var arada. İnsani oyundan soğutur şöyle teknik şeyler.

iki gün önce regular'ın açılışı vardı, dün de ilk all-league maçları. Sabır biraz yahu. Her takım 82 maç yapıyor, ha gidip tek takımdan 4-5 oyuncu doldurursan takımına all-league maçlarında 4 bench playerın olur Perşembeleri 1 tane adamının maçı olmaz falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok yok çok öyle tek takıma çullanmadım. Uzun vadade öyle tabii benim lafım ilk iki güneydi ya . Bir de arada ki fark harbiden bizimkilerin öküzlüğünden açılmış baktım şimdi. Bu hafta taş çatlasın blok ile reb dönebilir belki gerisi yalan gibi duruyor benim için. Neyse umarım sezonun gerisinde böyle saçmalamazlar yoksa şansım zor duruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim adamlar yine ortalamaları gibi oynamamış , yahu beklentim çok yüksek değil , bakıyorum milletin adamları kendi kişisel rekorlarına gidiyor , benim adamlar sadece geçen sene ki ortalamalarıyla oynasalar yeter bana aslında.

Neyse bu senenin sonu belli benim için zaten takımın ilk adı belliydi , 12 takımlık ligte ilk 8e girip playoff oynamazsam , daha da oynamam fantasy lig falan bırakırım basketten anlıyorum ayaklarını bu saatten sonra. Bunu ilk 3 güne göre söylemiyorum takımın potansiyeli belli zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya hadi ilk 2 gün falan dediniz , ilk hafta bitti karşı tarafın daha fazla oyuncusu oynadı ( ki bundan kaybettim demiyorum efsane kötü oynadı takımım bunu kabul ediyorum) , fakat ikinci hafta yine aynı durum , rakibimin daha fazla oyuncusu oynuyor benim adamlara nazaran.

2 gün dediniz bişi demedim ama 2 hafta olucak böylece :D Sakın yanlış anlaşılmasın aman hakkım yendi falan filan gerizekalılaşmıyorum istediğin adamı al zorla mı bu adamları veriyolar sadece hani bırakın yakıniim bari ne mal bi takımım var lan diye :D

Deron williams çok acil takaslıktır , çok uygun bir takasa bırakmayı düşünüyorum bu adamı o kesinleşti gözümde.
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth said:

Üşenmedim saydım bu hafta senin 47, sabo nun 49 maçı var, sen neden bahsediyorsun?

%4 avantajlıyım kısacası :D

yani matematiksel olarak şöle bi ihtimal var evet, istisnasız her hafta rakipten daha az maç yapabilirsin. ama tabii bunun ihtimali bir hayli düşük.

kaldı ki atıyorum benim iyi adamlarımın az maçı varsa, toplam 49 maç olmamın hiç ama hiçbir önemi yok demektir yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...