Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Fantasy Basketball 2013/2014

khala

Öne çıkan mesajlar

Yok ya yine fg ft yalan dolanda turnover olarak her hafta avantajlı oluyorum :D yoksa geçen hafta yine eksikti yine fg verdim anca ft to alabildim.

Bu hafta bi de kimler oynuyor önemli , bakmadım gerçi kim oynuyo muhabbetine ama atıyorum karşı takımda tırt 2 adam olur benim canavarlar oynar 2 maç önemsiz olur veya bende tırt adamlar olur onun 2 maçı da en iyi 2 adamına olur o zaman dağlar kadar fark olur falan bunlar farkeden şeyler.
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar. Bir fantasy basketball rookiesi olarak size bir iki temel sorum olacak. Cevaplayabilirseniz sevinirim. Takımımda ne eksik, ne fazla? Draft yapmadan önce hangi kategorilerin dikkate alındığını bilmediğim için dengeli bir takım kurmaya çalıştım. 3-sayı atan oyuncum pek yok, top kayıplarım fazla diye düşünüyorum. Rebound bana gereksiz fazla geldi çünkü pf ve c'ye aşırı yüklendim. Sizce ne yapmalıyım? Trade'de kimi verip yerine nasıl tarzda bir oyuncu almalıyım?

Sosyal ağlarda paylaş

David Lee sanırım en büyük harcaman. Ona istinaden seçtiğin uzunlar dengeyi bozmuş. Lee klasik uzunlar gibi değil, potaya biraz daha uzak oynar iyi FT atar, bloğu yoktur. O tarz uzunlara yönelebilirmişsin.

Blake ve Noah buna ters uzunlar olsa da değerliler elde tut, uzun rotasyonu şişkin, Tyson'ı elden çıkar 3ptm ve ft'si kuvvetli SF poziyonu olan adam bul. FT ve rebound kaybetme ligde
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben bilmiyorum kaç takım kalıyor ama 8 takım kalıyorsa ve ben 12 takımlı ligte ilk 8e giremezsem komple basketbola küsmeyi düşünüyorum.

İlk maç 7-2 , ikinci maç 8-1 , süper başladık lige.

Komple takım satılıktır , herkese takas teklif edin şöyle komple bir elden geçiriim takımı :D
Sosyal ağlarda paylaş

Oha ben mi? Abi neyin kafasını yaşıyorsunuz , benim ciddi ciddi ömer onanın nbade oynadığını zannettiğimi mi düşündünüz. İki saniye bi mantıklı düşünün lan , ÖMER ONAN ulan adam ne nba'i dalga mı geçiyosunuz siz. Adam tırt bi teklifte bulunmuş onu eleştirmek için yok ömer onanı vereydin bari diye dalga geçtim bnu kadar basit.
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız insanların brendan bass olayına dikkat çekmeyip ömer onana odaklanmaları da ilginç olmuş. He bass olur ama yanına ömer onan dışında birini seçmem lazımmış pardon.

Serge Ibaka <-> Ömer Onan , Brendan Bass

Şu takas, gerçekten araştırılıp bulamadım , aslında çok istedim.

Bravo.

Gerçekten şu takası yapmak istediğime sizi inandıracak düzeyde olduğuma inanmışsanız bu harbiden benim hatamdır , ilkokul 3te falan şunu aşıyor insanlar . Ya ağır trolleniyorum , ya ağır sıkıntı var buna inanlarda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...