Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Fantasy Basketball 2013/2014

khala

Öne çıkan mesajlar

Ya takas teklifleri gelmiş , harbiden hakkını veriim çok güzel teklif yapanlarda oldu orasını kabul ediyorum , fakat benim asist ve steal eksik , blok ve 3pt yeterince var.

Yani kısacası teklif yaparken benim blok ve 3pt azalacak (tercihen andre bargniani) karşılığında da asist ve steal kazanabileceğim bir kısa , diğer bütün statlar kafa kafaya olacak şekilde olursa ancak kabul edebilirim.

Deron williams karşılığında mesela mükemmel teklifler geldi , ama hepsi asist ve steal azaltıp diğer özelliklere abanıyordu , bende o istatistiklerden olduğu için mecburen kabul edemedim , elim accept tuşuna gitti gitti geldi inanın.

Şimdiden iyi teklif yapmasına rağmen kabul olmayan takasları olan arkadaşlardan özür diliyorum , dediğim gibi lazım olan şeyler yukarıda yazılı , bu doğrultuda teklif gelirse ve bu sefer kesin kabul edicem :D
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

Sabo kadrona dikkat et Conley ve Young'ı benchte oturtmuşsun, taktikse bilemeyeceğim ama unuttun bence.

Afflalo ve Corey Brewer'ın kariyer gecesine denk geldin bu arada shdshf

eyvallah.

bu arada yani tarihin en ballı takımını nasıl yendim bilmiyorum :D %90 ile FT mi atılır lan, böle bişi görmedim ben :D
Sosyal ağlarda paylaş

halı sahada takımın %90 yenildiği için kafan uçmuş senin her şeyi yanlış hatırlıon, neyin kaçması ashdufhausdhf. gel ağzının payını vereyim sıkıntı yok.

rezalet takaslı, kyrie'li gasol'lü takımına tecavüz edince sen gerçekten kafayı bulmuşsun. acıdım. tamam bu sene olur da playoff'ta karşılaşırsak yenilicem, söz.

senin takasların ünlü ayrıca bütün ligde, gelip hala konuşabiliyorsun utanmadan.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya mal adam 7 yaşında yeğenimle aynı boydasın, nasıl kaçtığını o gün orda olan herkes biliyor bana bulaşma yeter başka bişey isteyen yok, Sercan, Sinan, Yiğit benle istediği makarayı yapar ama sen YAPAMAZSIN ok?
İsteyenle istediğim takası yaparım geçer geçmez boş konuşma, 1.50 boyunla forumda artizlik yapma aslan.
Ondan önceki senede ben vurdum geçtim, geçen sene yendin fair ad square bişey demedik, senin gibi sayfalarca ağlamadık.
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen sene o takas yapılırken dengesizlik söz konusu değildi yahu, bir sen karşı çıkmıştın Can. Drummond baya baya leşti, lawson bu kadar etkili değildi. Mayo sene başında nasıl oynadığını hatırlarsınız, müneccim miyiz amk adamın performansının düşeceğini tahmin ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

he kaçtım he, hatta 1.50 de diil, 1.20'yim.

ben makara yapmıyorum, tam hatırlamıyorum ama neredeyse her sene başvurduğun muhteşem takasları söylüyorum sadece. gerçekler de acıtıyor biraz hemen küfür müfür başlıyor ahahaha. kıyamams gerçekten yazık.

hayır bi de yiğit'in dediği de doğru, adam vetolamak istiyo ama peşkeş çekerez izin vermiyorsun adeta veto'lamasına, o da arayı bozmak istemediği için geçiriyor genellikle.

neyse konu kapanmıştır benim için, belli senin ne yaptığın sonuçta. daha cevap vermem buradan, çok istersen özelden at.
Sosyal ağlarda paylaş

khala said:

Geçen sene o takas yapılırken dengesizlik söz konusu değildi yahu, bir sen karşı çıkmıştın Can. Drummond baya baya leşti, lawson bu kadar etkili değildi. Mayo sene başında nasıl oynadığını hatırlarsınız, müneccim miyiz amk adamın performansının düşeceğini tahmin ederim.

olm o zaman da açıkladım sana. Lawson takas olmadan önceki 3 hafta falan baya baya ilk tur seçimi gibi oynamaya başlamıştı, Mayo da Nowitzki döndükten sonra düşüşe geçmişti. ama bunu görmeyip sadece sezon rankinglerine bakıp aldandınız yani.

drummond bile leş diildi ki anasını satayım, stuckey vardı o takasta, gerçek leş oydu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...