Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sigarayı bıraktıktan sonra kilo almak yerine kas almak istiyorum

chrome

Öne çıkan mesajlar

chrome said:

Saeros said:

kas tellerini kopartmak ne bi bok anlamadım
jilet mi atıcaksın

yok abi o değil.
gel seninle kas gelişimi hakkında küçük bir yolculuğa çıkalım evlat.

bu yukarıda gördüğün resimdeki kas telleri diye geçen şeylere kas telleri deniyor.

zorlayıcı bir hareket yaptığında bu tellerden bazıları kopar, ve tamir sürecinde yenileri ile bağlanır. fakat vücudumuz bu teller koptu aga demek ki daha fazla güç lazım der ve 1 tel kopuyorsa aynı yeri 3 tel ile bağlar. mikron düzeyindeki bu olay çokça yerde çokça tekrarlanır ve kaslarımız ebat artması sonucu hacim kazanır. bunu gören dişi kişiler bu erkek ile çiftleşmeliyim çünkü içinde et var diye düşünür ve profit.

asdoaskdpao ağladım
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

Saeros said:

kas tellerini kopartmak ne bi bok anlamadım
jilet mi atıcaksın

yok abi o değil.
gel seninle kas gelişimi hakkında küçük bir yolculuğa çıkalım evlat.

bu yukarıda gördüğün resimdeki kas telleri diye geçen şeylere kas telleri deniyor.

zorlayıcı bir hareket yaptığında bu tellerden bazıları kopar, ve tamir sürecinde yenileri ile bağlanır. fakat vücudumuz bu teller koptu aga demek ki daha fazla güç lazım der ve 1 tel kopuyorsa aynı yeri 3 tel ile bağlar. mikron düzeyindeki bu olay çokça yerde çokça tekrarlanır ve kaslarımız ebat artması sonucu hacim kazanır. bunu gören dişi kişiler bu erkek ile çiftleşmeliyim çünkü içinde et var diye düşünür ve profit.

ha başparmağımda olmuştu bu
sonra 1 tel yerine 3 tel bağlandığı için artık başparmağımla adam öldürebiliyorum
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

zorlayıcı bir hareket yaptığında bu tellerden bazıları kopar, ve tamir sürecinde yenileri ile bağlanır. fakat vücudumuz bu teller koptu aga demek ki daha fazla güç lazım der ve 1 tel kopuyorsa aynı yeri 3 tel ile bağlar. mikron düzeyindeki bu olay çokça yerde çokça tekrarlanır ve kaslarımız ebat artması sonucu hacim kazanır.

abi şu olay doğru bi şey ama kaslar vücut geliştiren birininki kadar hacim kazanıyor mu bilmiyorum çünkü profesyonel olarak bilek güreşi yapanlar bu mantıkla çalışıyor diye biliyorum.
o yüzden kasları vücutçular kadar hacimli olmasa da çok daha fazla güçlü oluyor. yanılıyorsam düzeltin.
forumda daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum şöyle bir video ile örnek verirsek
http://www.youtube.com/watch?v=_5dFcZpgfK0
Sosyal ağlarda paylaş

chrome tohtur arkadaşının dediği doğruysa teoride dediğin olabilir de iyi beslenip iyi uyuman lazım. yani HE HASARI ONARIYOZ KAS DA ONARAK HAZIRDAN demicek vücut büyük ihtimal fasxfg

lan ztaen uykudayken onarım oluyo. hani senin sorduğun EKSTRA EKSTRA gelişim olur mu dyiosun heralde

onun için spor genel vucutcular buraya başlığına gidicen
Sosyal ağlarda paylaş

@chrome

yaklasık olarak son 3-4 aylık evrede dediklerini gerceklestiren birisi olarak isin baya zor ama imkansız degil. sigarayı bıraktım(bu arada kiloluydum), sonra spora basladım. su an gayet iyi durumdayım fakat gobekde onceden kalma sarkma var o da zamanla geciyor. yemegi baya duzenli hale getirdim, ama seker olayı baya zorluyor. onu da alternatif gıdalarla telafi etmeye calısıyorum.

uzun textin kısası imkansız degil abi. istersen olur.
Sosyal ağlarda paylaş

bir müddet sonra daha kolay kas yapabilirsin çünkü:

1-) 3 yıl sigara içtin üç damage aldın. sigarayı bıraktığın anda bu üç damage sıfırlanmayacak. sen sigara içmesen bile o hasar önce 2 damage ve 1 damage'e düşecek.

2-) bu ilk şıkkı dengeleyen birşey. 3x süre içtiysen 3x, iradesizsen 6x bağımlı olmışsundur. 6x bağımlı oldun diyelim. sigarayı bıraktığın an vücudun nerede lan beni 6x im diyecek. sen de o sırada işte senin yeni 6x'in bu= 6PACK diyeceksin.

olayı efektif olarak etkileyen 2. şık. 1. şık çok tınlanmıyor çünkü iyileştiğin sürece daha rahat spor yaparsın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...