Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2013-2014 Sezonu Genel Tartışma - 4

Gaboo

Öne çıkan mesajlar

G.Saray'dan F.Bahçe'ye ödül

Galatasaray Kulübü'nün kurucusu Ali Sami Yen'i sportmenliğini ve örnek kişiliğini yeni nesillere aktarmak, onun ve çağdaşlarının en üst düzeyde temsil ettikleri fair-play ruhunu yeniden canlandırmak amacıyla düzenlenen ödül törenleri sahibini buldu.

10 kişilik bir jürinin seçimiyle Fenerbahçe U15 takımın teknik direktörü Tolga Şanbay ile Eskişehirspor'un Brezilyalı oyuncusu Dede ödüle layık görülen isimler oldu.
http://www2.sporx.com/futbol/superlig/galatasaray/g-saraydan-f-bahceye-odulSXHBQ350710SXQ
Sosyal ağlarda paylaş

Doğru diyorsun da, oyunu tutan adamlar da arkasındakiler işte. Önemli maçları kazandırabilir ama şu Guardiola ile 6 kupanın 6sını da aldıkları senede başarının sırrı gerçek bir takım olabilmeleriydi. Xavi ve Iniesta, topu öyle güzel yönetiyorlar ki, rakip kapanmaktan başka çare bulamıyor. Kapanmış bir takımın elinde de topu kaptıkları zaman ofansif bir plan olmuyor genelde. Real Madrid gibi 5 saniyede kontradan gol bulmuyorsan tabi :) o seneler barcelona top kaybettiğinde, topu geri kazanmaları hep 5-6 saniye sürerdi. Messi kilidi açan maymuncuk gibi bir şey.
Sosyal ağlarda paylaş

O Barcelona'nın temel olayı tamamen başarıya olan açlıklarıydı. Topu hemen kapmaları ve her türlü maça sonuna kadar tutunmalarının sebebi de oydu.

Yıllarca hem ligde hemde uluslarası arenada başarı bir şekilde geldiği için adamlarda doğal olarak düşüş oldu. Psikolojik bir olay, birde ne yaparlarsa yapsınlar inanılmaz kontratlarla ödüllendirildiler. Adamların performanslarının her geçen düşmesinin bir sebebi de bu bana kalırsa, ne isterlerse aldıkları bir takım düzeni var.

Transferler berbat, yine bu adamlara kalıyorsun. Bu adamlar ise takımı sömürüyor maddi olarak bunu bilip. Yine bir şekilde puan topluyorsun ama Avrupa'da iki senedir halleri ortada...

Uluslar arası arenada çok geride kaldılar, RM bile önlerine geçti hafiften ama Barça olduğu yerde sayıyor. Kendi liglerinde güçleri ve saçma sapan organizasyonlar yüzünden oynamadan lider vs. olabiliyorlar ama zor artık, bitti o devir.

İspanyol takımı modası geçti zaten, sırları çözüldü. Diğer ülkeler önlem olarak adam yetiştirdi, sistemler türedi vs. derken 2-3 seneye zaten komple bitecek olayları.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

bizim devrin en büyük şanssızlıgı ve şansı 2sini birlikte izliyor olmamız, teker teker izlesek tapardık.

teniste de aynı durum var inanılmaz 3 tane adam aynı anda.
hep böyle 1 kişinin cıkıp domine ettiği zamanlardan farklı

yani bi 10 sene sonra Nadal markalı polo yakalar göremeyecek miyiz?
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

olm hep foto koyuyosunuz gs topaklarında post kasıyosunuz eyvallah tamam bari kendi attığınız mesajları alıntılayıp abartmayın iyice.

Gerekli cevap verilmiş ama birde ben söyliyeyim. Galatasaraylı olarak kendi balığımda en sevdiğimiz futbolcunun resimlerini paylaşmanın ve arka sayfada kaldı diye güncellemenin nesi yanlış.

Post kasmak isteseydim 2-3 harflik mesajlar yazar geçerdim. Post kasılmış olmasın diye o dediğim 2 mesaja 10 civarı resim eklemek zorunda kaldım ve bu bir çok zamanımı aldı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...