Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2013-2014 Sezonu Genel Tartışma - 4

Gaboo

Öne çıkan mesajlar

barbu said:

gs taraftarı şuanda yaklaşık olarak %50 %50 bölünmüş durumda. çıkarımımın kaynağı da baya sağlam. hurriyet yorumlarındaki iyi-kötü oy sayısına baktım.

güzel güzel girin birbirinize emenike.

Aziz olayında da durum bu, hatta daha acı bir durum o. Bir Beşiktaş çok fazla bölünmüyor, %80 ya devreleri yakıp saçmalıyor ya da tam dirayet gösterip duruş sergiliyor
Sosyal ağlarda paylaş

Ya allahın Karabük'ü ve Kayseri'sini yenip Arena'da Kopenhag'ı yenersek takım rayına girer dediğimde "hayallerde yaşıyor bazı ibneler ehi ehi" diyen skor yorumcuları da vardı. Zaten şu an normali Galatasaray'ın Kopenhag'ı yenip Fenerbahçe'ye yenilmemesi? Ersuncuk gaza getirmiş sizi iki istatistik konuşup futbolculara çip takınca
Sosyal ağlarda paylaş

eldar said:

fizban said:

valla imparator dediginiz adamin ben hic bir zaman imparator oldugunu soylemedim, kendisi adana derebeyinden ote birsey degil. IMPARATORA CAN FEDAAAA :( diye aglarken unal aysalin got killigina evrilmenize guluyorum ben.

Aziz Yıldırım'ın taşağının kılı konuştu...
komikli gif.
Sosyal ağlarda paylaş

OOO. şimdiden gerilmiş sinirler gs taraftarlarında. baksanıza şu başlığa.

Fatih Terim haklı gibi ama Ünal Aysal da patronu, drogba'ya da sormak lazımdı bi. ama şuan fatih terime selpak götürüyormuş o yüzden cevap veremez.

of karışık işler ya. kolay gelsin gs li arkadaşlarım.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

daha 3 gun once imparator dediginiz adami hemen nasi satmissiniz iki pembe hipster gozluklu yoneticiye ya, anlamiyorum.

valla burası (kulüp) gs olduğu için ben ve benim gibi bir çok kişi bu gslik yüzünden gs li olduğu için ft kimsenin umrunda değil.

umurda olan, ortaya bir vizyon koymak, bir ülkü oluşturmak ali samiyen gibi, ortaya bir duruş çıkarmak metin oktay gibi, gsliler bunların peşinden gider,

ft ve rte gibi adamlar anca onlar üzerinden var olan, kişilik ve toplumda kendine yer edinen kişiler için "imparator" olur.

bakıyorsun adama ne vizyon var, ne bir duruş, bırak kırıntısı bunlar ekside, öte yandan görevini yapar ve en üst miktardan maaşınıda zaten alır, taraftar olarak da bizler seviniriz bu kadar.

parasını alıp, işini yaptığı için adamını niye ilahlaştıralım, hayrına çalışsa biraz taktir ederim o kadar...

öte yandan misal benim içi ft zaten uefa kupasından sonra takımı ve kulübü siktir edip giderek zaten bitmiş bir zat,

birde şöyle bir alıtı yapayım ekşiden:

said:
fatih terim neden milli takımı seçti?

para olarak galatasaray'da aldığının daha fazlasını alacak galatasaray'da çalıştığının daha azını çalışacak, spekülasyonlarla dedikodularla hiç uğraşmayacak ayda yılda bir maç yapacak o zaman gündeme çıkacak. yani madden ve ruhen kendini tamamen rahata kavuşturacak.

ben bir galatasaraylı olarak gidince doğal olarak üzüldüm. ama yapacak bir şey yok adama piyango çıkmış siz almasın piyangoyu diyorsunuz.

ünal aysal yine profesyonel olarak bu krizi çok iyi yönetti. ya gidecen parayı alacan ya gelecen evinde oturacan dedi. ikisi birlikte olmaz dedi. fatih terim rahat olana gitmek istedi, sadece taraftarın tepkisinden korktu. egosu gereği hayatı boyunca galatasaray'da adı anılsın istiyor. ben sizi rahatım için satıyorum demeyi de yediremedi zorla kendini kovdurttu.

bir açıklama yapmasına gerek yok biz kendisini seviyoruz. yolun açık olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Fatih'in önemli acıklamalar yapacagını düsünüyordum ama tamamen sacmalamıs. Hala milleti gaza getirecek, rasyonellikten uzak acıklamalar yaparak kendini kurtarmaya calısıyor. Tamamen Tayyip kafası... Adama 2 senelik sozlesme veriyorsun, imzalamıyor, acık acık konusmuyor... Simdi de geliyor show yapıyor.

Adam büyük hizmetler verdi eyvallah ama bu sezon basından itibaren yaptıkları da bir o kadar rezildi. Bazıları demis İmparator diyordunuz iki gun önce simdi sattınız diye. Biz kişilerin övülecek yanları, başarıları olduğu zaman takdir ederiz fakat elestirilecek durumları varsa, yanlışlarını da belirtiriz.
Sosyal ağlarda paylaş

yine bir alıntı yapayım, zira yazalar yazmak istediğim şeyleri güzelce özetlemiş,

ekşi: said:

yeni hicbir sey soylemeyip savunmak yerine kendisi hakkinda soylenenleri de dogrulamistir.

kendi gorevleri dahilinde olan primi konusmak yerine baskana tafra yapip iletisimi kesip sonra da drogbayla konusuldugu icin bozulmustur. buarada bu nasil bir telefondur ki ancak istedikleri ulasabiliyor ona. bakin milli mac sirasindaki aciklamasina gorun. o toplantida isine gelenle gorustugunu kendi soylemistir: yogun tempoda kimseyle konusmadigini bir tek esi kizi ve demirorenle gorustugunu kendi agziyla kabul etmistir.

kendisine teklif yapilmadigini soyleyip bizzat kendisi basin araciligi ile o "yapilmayan teklife" imza atmayacagini acikladigini unutmustur yada insanlari aptal zannediyor.

unal aysal in acikladigi ilk sene bir sonra 2 sene uzattik birer birer olsa kapa bildirmemiz gerekirdi yasal olarak hocayla ilk sene sonunda 2 sene uzattiki ispatini yine demagoji ve yalan dolanla bana 1 sene teklif ettiler edebiyati yapmistir.

gecen sene benim yerime adam baktilar ayagina yatan hocaya bir tane basin mensubu cikip sunu soramamistir: hoca gecen sene atildigin olayli mactan sonra daha ligin bitmesine kac hafta varken lig tv de canli yayinda ayrilmayi planladigini yurt disi planlarin oldugunu ama sirf bu federasyon yuzunden kalmaya o gun karar verdigini aciklamadin mi? hadi yalaka uc bes taraftarin bu laflari gormezden geliyor olabilir ama gitmek icin italyada zemin yoklamana yonetim goz mu yumacakti? sen gidecek yerleri ufaktan sorustururken yonetim de senin yerine gelecek hoca icin zemin yoklayinca mi kotu adam oldu? habire bulundugun takimdan gitme planlari yapmak mi tartisilmaz galatasaraylilik? yok sene sonunda gidecektim yok 4 u takinca gidecektim.. senin atlama tahtan ego tatmin yerin mi bu klup? nedir bu surekli gitmeyi planlamak sonrada benim galatasarayliligim gonul isi gerisi teferruat ayaklari?

isin ozu sadece hocanin basin toplantilarini dikkatli dinleyen biri yemez bu ajitasyonu. mancinin tokezlemesini bekledi olmadi, dunya kupasina da gidemedi, arkasindaki bir kisim taraftar da artik isimize bakalim diyince bakti gundemden iyice dusuyor birden aciklamalar yapasi geldi.. yersen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...