Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2013-2014 Sezonu Genel Tartışma - 4

Gaboo

Öne çıkan mesajlar

Esnaf said:

muslera da sakatlanmış.ayak parmağında kırık varmış.kopenhag maçına yetişmesi zormuş :S

şu an fotomaç application ın da yazanı soyluyorum :

muslera'nın sağ ayak 1. parmağında stabil nondeplase kırık ( kırık hareket etmemiş ) oluşmuş. ne kadar oynamayacağı hakkında bilgi yok.

sneijder'in durumu bugun netlik kazancakmış ama ''sağ üst arka adele kas grubunda zorlanma'' oluşmuş onda da. fener maçında zor denıyor. hatta haberde ilk yarıyı kapattığıyla ilgili spekülasyonlar var diye de belirtilmiş ama bugunkü MR'dan sonra belli olacakmış durumu.

chedju'da belinden sakatmış tedavisine başlanmış
Sosyal ağlarda paylaş

Ne feneri ya Şl maçı tehlikeye girdi.

Ayrıca türkiye için böyle hayvan gibi adamlar alıp koyacaksın ki Muslera , Sneijder , çeju gibi as adamlar sakatlanmasın. Sabri mecburiyetten girdi belki ama iyi oldu. Allahtan bu adamların karşısına bruma yı falan çıkarmadık ligi kapattırırlardı
Sosyal ağlarda paylaş

Voys said:

Esnaf said:

muslera da sakatlanmış.ayak parmağında kırık varmış.kopenhag maçına yetişmesi zormuş :S

şu an fotomaç application ın da yazanı soyluyorum :

muslera'nın sağ ayak 1. parmağında stabil nondeplase kırık ( kırık hareket etmemiş ) oluşmuş. ne kadar oynamayacağı hakkında bilgi yok.

sneijder'in durumu bugun netlik kazancakmış ama ''sağ üst arka adele kas grubunda zorlanma'' oluşmuş onda da. fener maçında zor denıyor. hatta haberde ilk yarıyı kapattığıyla ilgili spekülasyonlar var diye de belirtilmiş ama bugunkü MR'dan sonra belli olacakmış durumu.

chedju'da belinden sakatmış tedavisine başlanmış

Fanatik ve fotomaç aç gibi polemik drama bekliyor

Çok net söylüyorum fanatik ve fotomaçta yazan herkesi spordan uzaklaştırsınlar futbol %50 temizlenir.
Sosyal ağlarda paylaş

''Ibrahimovic 1.5 yıl sonra Galatasaray'a gelebilir''

Didier Drogba'nın Galatasaray'a transferinde çok kritik bir rol oynayan FIFA menajeri Ceylan Çalışkan çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Didier Drogba'nın büyük yıldızlara Türkiye kapısını açtığını ifade eden Çalışkan, "Drogba çok önemli bir kapı açtı. Şimdi pek çok ünlü futbolcu Türkiye'de futbol oynamak istiyor. Bunların çoğuyla görüşüyorum. İbrahimoviç de gelme ihtimali olan yıldızlardan biri. Bunda 2 sene önce Drogba'nın değeri 40-50 milyon civarındaydı; ama Galatasaray'a bonservis bedeli olmadan geldi. İbrahimoviç de şu anda çok değerli bir oyuncu, o yüzden şu anda Türkiye'ye gelmez; ama bundan 1-2 yıl sonra Drogba gibi onun da Türkiye'ye gelebileceğini düşünüyorum." dedi

mynet
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...