Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şikayet Kutusu

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

evet arkadaşlar hep birlikte söylüyoruz:

yardımcı olması açısından

http://www.youtube.com/watch?v=Gs_NCt3nkVQ

Uçak, gemi, tren, bir araba fark etmez
Bu yolu hiç dert etmez,
kalbim kalbim
Küçük ya da büyük bir bavul hiç fark etmez
Anıları dert etmez,
sildim sildim
Tam şu anda çıkmalıyım
Sonra belki geç kalırım,
geç kalırım
Çok geç kalırım,
tabi Şimdi

Gideceğim tek yer havaalanı
Bana lazım yeni yaşam alanı
Gözünün önünden uçup giderek
Nasıl söndürdüm bütün havanı
Gideceğim tek yer havaalanı
Bana lazım yeni yaşam alanı
Sözümde durupta çekip giderek
Nasıl söndürdüm senin havanı
Sosyal ağlarda paylaş

Lan bende mi adam kayıranlardanım yoksa
Du bi kendimi sorgulamaya başliym

Sen gelmişin olm hepiniz gerizekalısın malsın küfür ediyosun hakaret ediyorsun diye ağlıyorsun

Vingthor en azından delikanlı gibi arkadaş küfrümü ederim, küfür güzeldir sizde edin ne var nolcek, şikayet edende toptur diyor, çelişmiyor kendisiyle

hmmm
Sosyal ağlarda paylaş

saçma.kırmızı ışıkta geçmek yasaktır sen banane ya ben geçerim diyebilirsin, geçebilirsin de, ama ceza yiyince haksızlığa uğramış gibi davranamazsın.
topluluk olarak kırmızı ışıkta geçmenin yasak olduğuna karar verilmişse sen çıkıp ben geçerim beğenmeyen bu yolu kullanmasın diyemezsin.

şimdi burda biri bana küfretse üzülmem , banlanırsa da sevinmem .bana bi zararı-faydası yok.çıplak kadın fotosu konulmasının da bi zararı yok, korsan oyun linki verilmesinin de.yasak olmasının nedeni topluluğu belli bir seviyede tutmak.yasak olmasının ve ceza verilmesinin bir nedeni var yani.

öyle ne kadar aptalsınız zavallısınız milleti şikayet ediyosunuz get a life moduna girmenin bir anlamı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

şuraya şöyle uzalaştırıcı, sakinleştirici, barıştırıcı bir mesaj döşeyesim var ama öğle yemeğini çok yemişim ya... camış gibi kaykıldım sandalyede klavyeye zor uzanıyorum.

Buna gerek yok ki... Hatası olan (küfür eden) çıkar delikanlı gibi, mert bir şekilde özrünü diler, olay kapanır. Bak Esh özrünü diledi olay bitti.

ama yok, adam hala "hepinizin amına koyarım. bana da bir şey olmaz." modunda. Ki haklı da, bir şey olmuyor.

Bi de çıkıp, "ne güzel küfretti. bak sen şu delikanlıya. peh peh peh" yapanlar var ki, onlar zaten başka bir alem.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...