Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ve levent bir güzel şeyin daha içine sıçmıştı

Cons

Öne çıkan mesajlar

sipeyskeyk said:

Xaenin said:

Can 3. dublede kızarıyor abi.
bazen iki. Haftasonu geleyim mi lan. İzindeyim esasen. İçip kızaracaksak ama.

Gel ama Pazar günü hanımla biz annemlere bir yemeğe davetliyiz, onun dışında içebiliriz. O olmazsa Nijerya'dan gel de kaymaya gideriz.
Sosyal ağlarda paylaş

Ağlatıcaksınız abi beni, kim kimi dövüyor yapmayın. Forumda olmayan adam hala neyin davasını açıyor uzaklaştırıldıktan sonra.

Kimse kimseyi dövmesin, toplanıp beni dövün.
Çok pis aşk acısı çekiyorum şu an, uyuşturucu ya da fiziksel müdahaleye ihtiyacım var, rahatlayabilmek için ya duvarları yumruklayayım, ya da kendime zarar vericem artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Nazca said:

Ağlatıcaksınız abi beni, kim kimi dövüyor yapmayın. Forumda olmayan adam hala neyin davasını açıyor uzaklaştırıldıktan sonra.

Çok pis aşk acısı çekiyorum şu an, uyuşturucu ya da fiziksel müdahaleye ihtiyacım var, rahatlayabilmek için ya duvarları yumruklayayım, ya da kendime zarar vericem artık.

noyzuraya ulaş iki enerji dalgası yollasın senin tarafa doğru
Sosyal ağlarda paylaş

Nazca said:

vurdurunca geçiyomuş bi arkadaş dedi
Sosyal ağlarda paylaş

yapılan espiri tamamen ayarındaydı aslında ama herkes sayfalarca konuyu yüceltince esh de içerledi bu duruma. aynı anaokulunda kalabalığın etrafında bir kişinin sizinle dalga geçmesi ve herkesin ona gülmesi durumuna benzedi. çocuk tabii içerleyecek o da espiriye gülecek değil ya asdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

Exodous said:

Şimdi bu banlanamayanlardan değil mi?

Nasıl bir zekaysa hem forumdaki karakterlerle gerçek hayatı karıştırmayın edebiyati yapıp aynı zamanda da burada yazılanlarla insanları yargilayan zihniyet bir de bukadar ağır bir küfür ettikten sonra hâlâ süresiz banlanmiyorsa ben yarin 11 yıllık hesabımı siliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...