Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

şişko musunuz?

goldbären

Öne çıkan mesajlar

Eylül başında tartıda 110.8 kgyu görünce beynimden vurulmuşa döndüm.Derhal şekeri tamamen kestim.Aynı şekilde makarna,piza,hamburger vs. tarzı tüm fest fud ve hamurlu ürünleri de kestim.Günde 1-2 dilim tam buğday ekmeği-ki o da genellikle kahvaltıda-yedim.Bunun haricinde et,balık,sebze,vs. aynen yemeye devam ettim.5 haftada 9 kg verdim.Özellikle en sıkıntılı olduğum göbek altı göbek yok oldu.Tüm pantolonlarım belimden düşüyor.Çok moral verdi bana.Bayramda rejimi bayağı bir salladım ama sadece 1 kg yeniden almışım.Yarından itibaren tekrar başlıyorum.İlk hedefim olan 100 kgya zaten çok az kaldı.2inci hedefim 90 kg. 1.80 boy,spor geçmişi, bakımlı da vücudum var. Dolayısıyla 90 kg olduğumda yeter bana.
Herkese tavsiye ederim.Kilo vermek harika bir şey.Boğazınıza hakim olduktan sonra kilo veriliyor.Net olarak yaşıyorum bunu.
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:

Hatun kısm 53 vs olur diyenler ya pigme seviyor yada kemikle sevişmemiş zorluğunu bilmiyor. (Ses çıkacak!)

60-70 arası iyidir her türlü 70-75 boya göre değişir ama 60 altı için boyununda 1.50 falan olması lazım

Boy önemli de
Direk erkek vucuduyla kıyaslamışsın
Sırf iskelet yapısından 8 kilo farkeder
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:

Hatun kısm 53 vs olur diyenler ya pigme seviyor yada kemikle sevişmemiş zorluğunu bilmiyor. (Ses çıkacak!)

60-70 arası iyidir her türlü 70-75 boya göre değişir ama 60 altı için boyununda 1.50 falan olması lazım

kadında 70 kilo ne lan.atlamı çıkıyosun?
o kadının zayıf görünmesi için 70 kiloyla 190 falan olması lazım

yada bıngıl bıngıl koca götlü seviyosun
Sosyal ağlarda paylaş

_Rave said:

KuddusiMavra said:

1.80 boy,spor geçmişi, bakımlı da vücudum var.

ben şu cümle yapısını biyerden kestiriyorum da çıkaramadım

killerın topiğinden tanıdık gelmiş sdfs.

Killer said:

26 yaşında 176 boyunda 60 kiloyum.Fotoraflardan da anlayacağınız gibi oldukça bakımlı, feminen ,amelyatsız sıfır beden bir tra...

hayır bide erkek olup şişman olup bakımlı bi vücut nası oluyo çeto?tüylerinimi alıyosun ne yani
Sosyal ağlarda paylaş

_Rave said:

_Rave said:

KuddusiMavra said:

1.80 boy,spor geçmişi, bakımlı da vücudum var.

ben şu cümle yapısını biyerden kestiriyorum da çıkaramadım

killerın topiğinden tanıdık gelmiş sdfs.

Killer said:

26 yaşında 176 boyunda 60 kiloyum.Fotoraflardan da anlayacağınız gibi oldukça bakımlı, feminen ,amelyatsız sıfır beden bir tra...

hayır bide erkek olup şişman olup bakımlı bi vücut nası oluyo çeto?tüylerinimi alıyosun ne yani

oğlum yapılı anlamında yazdım. yoksa göğüs,sırt kıllarımı almam. ne meraklısınız emenike yaaaaaa?!?!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...