Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

conquest bundle güzelmiş bu arada ya. dün rehgara 8 eur verene kadar bunu 16 a alsaymışım. jaina, arthas, rehgar, sonya, zagara kinky heorlar hep.

@dy başka bir oyun launcherda update ediyorsa download başlamaz, diğer oyunların dl etmediğinden emin ol HS bende dl ediyordu ondan hots dl başlamamıştı. diğerini pause ettiğinde sıradaki başlıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

olsun abi o kadar cezalandırma. W e tekrar basınca ne oluyor, denemedim valla kimse de söylemedi bir şey.

indiriyor işte kendi takımını hapsedersen diye. şu anki haliyle iyi atanı da cezalandırıyor. iyi atılmış bir force wall ile 1v5 dönebiliyor sonuçta. 0.75 saniyede eriyor rakip. hemen devam etme opsiyonu lazım :)

MONK NE KADAR İYİ OLMUŞ YAHU. çok eğlenceli. afferin blizzortt.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada AI hala kötü. sanıyorum combat ağırlıklı geliştirilmiş çünkü 1v1, geri vites falan daha iyi. numara hesaplamalarını güzel yapıyor. başka güzel yanları da var. mesela camp pingliyor. sen gidene kadar engage edip dayak yemiyor. ama oyun geneli konusunda pek el atmamışlar. pinglemeden asist hala pek yok. supportlar o konuda daha iyi. ancak dayak yerken yanda warrior seyirci kalabiliyor. yanda derken ranged attack mesafesinden bahsediyorum.

şöyle bir örnek yazayım. rakip core 5%. bir adet temple mevcut ve bütün rakip core civarında. temple'ı pingliyorsun hiçbir hareketlenme olmuyor. kendi başlarına da oraya yönelmiyorlar. backdoor deneyen de yok. eğer temple civarı bir yerde kendine pinglersen işte o zaman sen caplemesen bile temple'ı alıp maçı bitiyorlar. ilginç.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

Butcher dün beni delirtti ya, artık butcher görünce, direkt kaçıyorum

Valla tadında biri assasinsen, tuttu mu , .. bırakmio.

dün keyifliydii ya oynayalım böle toplanıp, yavaş yavaş kordinasyonu sağlar, döveriz. Dün baya yenildik ama ya hehe

Mortis valla butcherin counteri naaptin butcherin valla üzerindeki tek dmgi charge dmgidir eger ki charge attiginda sana ulasmadan vault atiyorsan (base e kacma disinda) orda hata yapiyorsundur
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...