Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

Overwatch topigi 44. Sayfa

bingildak said:

ben de aynını hissettim valla.

hots'tan sonra dotaya geçince dünya varmış dedim hehe. dota nasıl daha yavaş oluyor zaten ben anlamıyorum ama algıda seçicilik herhalde deyip geçiyorum.

Bu da 37
bingildak said:

iyiliği, eğlenceli olması göreceli ya

ondan diyorum zaten farklı kesimlere hitap ediyor oyunlar. hepsi kendine ait kesimden bir şeyler alıp götürüyor işte. ben yıllarca hon, dota oynadım. hots'u denemeye zorladım, 10 oyun falan oynadım. en ufak iyiliğini veya eğlencesini görmedim. bence dota daha eğlenceli. blizzard zaten dotayı seven kesimden oyuncu koparamaz. ancak tatlı su oyuncusu olan dotadan haz almayan oyuncuları topluyor işte. her zaman yaptığı gibi casuallaştırıp başka segmentte penetrasyon kovalıyor. iyi de yapıyor yani. herkese hitap eden oyun olsun işte, ne güzel.

insanların dota iyi, hots iyi tartışmaları çok saçma gerçekten.

ne dota patlar, ne hots patlar, ne lol patlar.

(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

pasiften ziyade aktifler çekici geliyor abi. pasif abilitylerden hep nefret ettim. dota zamanında da seçmezdim pasifi olanı. mesela dün mal ile entangle ile baya kill getirdim, keyiflendim sıkılmadan bitirdim maçı. böyle şeyler support oynarken keyifli oluyor. cd'den cd'e heal/shield çok tek düze. hani oyunu çok etkiliyor ama oyuncu olarak tatmin yaşamıyorum ben. dota2'de wd ile iyi bir stun team kill getiriyordu atıyorum. support oynamana rağmen heal/survival dışında çok etkili olabiliyordun.

yazıldı bir kaç hero bakacam şimdi.

baltazar, deno, lauren yazsanıza idleri bu arada, benim yeni hesapta wow guildi olduğu için harrassliyorlar, eski hesaptan giriyorum hots'a, onda yoksunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Ee hots supportlarida ole :P uther stunlari ile aglatiyor direk ve oluyken canli iken oldugundan daha tehlikeli oluo bazen, turnuvalarda bilincli utheri olume hirakip cekilip reengage eden cok takim var

Rehgar gene damage i cok iyi, melee ler ile iyi gidio lightnin shield, totem atip slow vs etkili bsya

Malf en tekduze olan aksine, lili meh direk

Monk gelio simdi utiltysi sahane, ister damage ister heal gidebiliyor, talent verilirse q su direk stealht heroarin hard counteri, novayi o mac cop yapar direk

Tassadar cok flex, wavecleari guzel, kolay kolay olmuyor ve shieldlari etkili hani utilitysi cok zengin force wall dogru kullanilirsa dehset iyi

Tyrandenin butun olayi kill securelamak, skill capi yuksek ama tatmin edici oynamasi, birsuru buildu var, iyi oynarsa overflowing light ile 0,75 lik healer olabiliyro ilerde, roam gozdesi hani butcher ve utherler yakaladikalri birini oldurememe sanslari yok, dusuk hp ile kacanlari bitiryor, oyun basi hunters mark ile tanklari bile eritiyor ve objectivelerde buyuk abantaj sagliyor falan

Laurelin#2549
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

pasiften ziyade aktifler çekici geliyor abi. pasif abilitylerden hep nefret ettim. dota zamanında da seçmezdim pasifi olanı. mesela dün mal ile entangle ile baya kill getirdim, keyiflendim sıkılmadan bitirdim maçı. böyle şeyler support oynarken keyifli oluyor. cd'den cd'e heal/shield çok tek düze. hani oyunu çok etkiliyor ama oyuncu olarak tatmin yaşamıyorum ben. dota2'de wd ile iyi bir stun team kill getiriyordu atıyorum. support oynamana rağmen heal/survival dışında çok etkili olabiliyordun.

yazıldı bir kaç hero bakacam şimdi.

baltazar, deno, lauren yazsanıza idleri bu arada, benim yeni hesapta wow guildi olduğu için harrassliyorlar, eski hesaptan giriyorum hots'a, onda yoksunuz.

akşam 20.00 - 20.30 gibi girerim, söylerim id'yi.

sen bana yaz bakayım asıl.

laurelin ve pussy magnet Burak'ı alıp 5'liyoruz o zaman?
Sosyal ağlarda paylaş

lili dışında bayık bir support yok herhalde oyunda. her supportun diğerine göre farklılıkları var fakat benim oynadığım solo hl oyunlarında en çok oyunu etkileyen uther. ama arkada durup cd geldikçe heal atarak oynanırsa çok efektif olamıyor. mesela geçen oyunuma bir rehgar geldi, auto attack yapmayı bırak rakibe totem atabilecek mesafeye bile yaklaşmadan oyunu bitirdi. arkada durup cd geldikçe chain heal atıyordu.

edit: fin yarın yeni support geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...