Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

evet başladım raynor la oynuorum. 1 training 1 quick match yaptım

sanırım ne yapmam gerektiği konusunda bir fikrim var. ben en hızlı gold ve xp nasıl kasarım? sürekli quick match mi atayım bir de sürekli 1 heroya odaklanıp onu mu levelliyorsunuz yoksa böle değiştire değiştire mi oynuosunuz hep
Sosyal ağlarda paylaş

Her hero lvl5 oldugunda 500g veriyor ayrica account lvling sirasinda bazi lvl larda 1000 2000g gibi rewardlar aliyorsun.

Stimpack yoksa her winde 30g varsa 75g loose da 20/50g.

Friend ile girersen % 50 fazla exp aliyorsun friend ile girip oyunlarin min yarisini kazanirsan 5-6 oyunda fln hero lvl5 olur.

Oyunu begenirsen 1 stimpack patlat cok hizli lvl atlarsin cok hizli para gelir. Her hafta free olan herolari lvl 5 yap.
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

nayu said:

yarın mı geliyor patch.birde wow u da olana da thrall verseler ya 2 hero'da yoktu:)

monk 1 hafta ptr'de kalacak, patch monksuz çıkar mı bilemem ama en kötü 1 haftaya çıkar gibi.

Monk: August 19th 2015
Rexxar: September 8th 2015 yazmışlar da patch daha 1 ay'ı geçer gibi geliyor
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

vay anam istediğin kadar iyi oyna, takımın kötü ise net yeniliosun. ve yenilince heron xp almıyor. Oyunlar da uzun sürüyor. böle yenileceğin baştan bariz olan oyunlarda çıkmak mı lazım hehe

yok öyle bişey, kaybetsen de xp alıyorsun. kazanınca daha çok ama kaybetsen de alıyorsun xp.
Sosyal ağlarda paylaş

mortis sakın bırakma
bak taze taze başıma gelen olayı anlatıyım.
demin garden of terror haritasında oynuyoruz. ben malfurionum.
takımda zeratul nova etc slyvanas var.
bildiğin tf de savaşacak adam yok.

karşı takım valla, lili, muradin, murky, kaelthas

adamlara nasıl kızıyorum yapacağınız işi mikiyim diye. hiç mi hl oynamadınız 2 stealth olur mu karşıdaki herolara falan...
baktım olcak gibi değil. full moonfire build gittim.
ilk 20dkda adamlar içerdeki towerlara kadar geldiler. bildiğin ağlıyorum.
sonra arkadan arkadan sürekli moonfire spamlayarak tfleri aldık.
oyun 34 dk sürdü biz kazandık.
oyun sonunda siege damageim 127k hero damage 62k. zeratuldan fazla.
zeratul zaten dünyanın en kötü zeratuluydu. adam benim ultimden kaçan bir zeratul o derece. healden kaçıyor haha.
şu oyun sonu ss
http://i.imgur.com/vLD7mvs.jpg

yani diyeceğim o ki. ümidini kaybetme. ufak bir ihtimal çok ama çok ufak da olsa takımı kurtarabileceğin bir buildle oyun kazanılıyor.

karşı takımın sövmelerini işittim resmen sdfsdf
bak şu da replay indirip izlemek istersen diye
http://s3.dosya.tc/server4/7q60of/Garden_of_Terror__79_.rar.html
Sosyal ağlarda paylaş

abathur'un free pick olduğu hafta kazanmanın formülünü buldum arkadaşlar açıklıyorum; abathuru seçmek. böylece OOAA ABATHUR FREEPICK YEEAA diyerek pickleyip eli ayağı birbirine karışan adamları elemiş oluyorsunuz direk. en iyi oynadığım herolardan zaten bu hafta daha maç kaybetmicem sdsfds
Sosyal ağlarda paylaş

ehhehe ilk defa abatur oynadım bende dun :D.

Cok bagımlıymıs ya takıma, yanı bı yandna guzel tabı hero klonlamak falan super ( HELE THRALLsa her LOKTAR OGAR )

ama ıyıkı almamısım.Çok tarzım degılmıs.
Ya bide kime simbiyot atsam kaçmaya baslıyor herıfler acaba debuff mı sanıo bazıları anlamadım kı

locustu kapatmanın bı yolu var mı? yerımı cok bellı edıo.

Dün bide sylvanas abatur reghar lili nova bi takım olduk. Çok saçma bi takım oldu ama az kalsın kazanıoduk sdsfsd Karşı tarafta 2 tank 3 dps falan vardı yanı
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...