Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

mantıklı olan 10k'yken almak da benim de 15 basıp hemen sahip olasım geliyor ne yalan söyleyeyim sdf.

50 maç çok az bu arada. winrate falan oturmaz. sabırlı olup sürümden kazanmak lazım. şu açıdan, illaki disconnect olandı rusuydu bir şey başınıza geliyor. poolu geniş tutup o maçların az sayıda olmasını sağlamak lazım. form meselesi de hakikat. tabii lose streakte bırakmayın demiyorum. bazen mola almak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

leoric guzelmis be :D

lvl20 deki basic attacklara %5 hero life point damage veren talent hafif op gibi, kopek gibi damage yapabiliyor zaten. self healin filan abartilabilicegi talentlar var, 1-2 tier haric bana hep secilebilir geldi talentlari, guzel dizayn etmisler. entomb cok guzel ve zevkli ama ikinci ultiyi begenmedim baya yavas, teamfightta is yaparda genelde hem bir kere vurabiliyor bir heroya hemde pozizyonu bozuyor dikkatli atilmaz ise.

metayi dgsitirebilir, double warrior comp bol bol goruruz artik.
Sosyal ağlarda paylaş

samaella said:

lvl 29'um hero sayım 5-6 falan sanırım 12k da para var. çerez 2k lık herolara mı harcıyım bu parayı napıyım hero lig için?

30 olduğu gibi hero lig oynamak zorundayım diyorsan zaten mecburen alacaksın ama 2k'lık muradin, malf, valla her şartta iyi herolar.
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen felaket yavaş. Almaya değer bir hero değil benim 15k çöpe gitti resmen. Johannayı sevmemiştim bunu görünce johannaya kurban oluyum dedim resmen. 0,75 atp si var. Anca attack speed veren bir hero ile iş yapar. İki ultisi de berbat nazeboo nun zombie wallını ulti olarak koymuşlar resmen. Öbür ulti zaten tırt.

Tl:dr 15k mı geri istiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Malibu said:

Aynen felaket yavaş. Almaya değer bir hero değil benim 15k çöpe gitti resmen. Johannayı sevmemiştim bunu görünce johannaya kurban oluyum dedim resmen. 0,75 atp si var. Anca attack speed veren bir hero ile iş yapar. İki ultisi de berbat nazeboo nun zombie wallını ulti olarak koymuşlar resmen. Öbür ulti zaten tırt.

Tl:dr 15k mı geri istiyorum

Lel şunları 1 hafta önce yazdım daha hero çıkmadan, daha denemedim bakalım
Sosyal ağlarda paylaş

Thrall da çok op değildi ya o ara 2 ayda 1 hero çıktığından ve melee assassin olduğundan normal olarak dayanıklılık gerektircek skilli biraz adjust edemediklerinden millet op diye çığırdı durdu. Hiç bir nerf gelmeden 2 hafta sonra 10 oyunda 1 görür oldum thrallı 2 ay sonra önce heal a biraz nerf 3. ay da da burst yaptıran 1 talenta nerf geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...