Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

mortheria said:

Thrall mı Nazeebo mu? 10k zor kasılıyor malum

düzgün build ile thrall'ı düzgün kullanırsan özellikle 15 level sonrasında ölüm makinesi yaratabiliyorsun. eskisi gibi allah değil tabii nerf vs. yedi ama halen çok sağlam.

nazeebo da doğru oyun ve tabii ki build ile ciddi anlamda takım sırtlayıp götürebiliyor.

ikisi de iyi, sen hangi oyun tarzını seviyorsun onu bilmek gerek. yardır yardır istiyorsan thrall iyidir. bekler, doğru an saldırır bitiririm diyorsan nazeebo da ona göre fazla iyidir.
Sosyal ağlarda paylaş

olm ben thrall'la çok oynuyorum lan, bayağı da iyi oynuyorum. QM rezilliği mi acaba sdfsda

Gerçi evet Windfury harici bir olayı yok ve Windfury de Tempest Fury çekmeden gerçek anlamda vurucu olmuyor artık ama yine de ondan sonrasında feci yardırıyor. Sundering - Wolf - Windfury ve ardından Bolt ile patır patır kill çekiyorum. Öldüremiyorlar da vs...

Ranked neredeyse hiç oynamadım ama normaldir oranın havasını halen pek bilmiyorum sadfds
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

olm ben thrall'la çok oynuyorum lan, bayağı da iyi oynuyorum. QM rezilliği mi acaba sdfsda

Gerçi evet Windfury harici bir olayı yok ve Windfury de Tempest Fury çekmeden gerçek anlamda vurucu olmuyor artık ama yine de ondan sonrasında feci yardırıyor. Sundering - Wolf - Windfury ve ardından Bolt ile patır patır kill çekiyorum. Öldüremiyorlar da vs...

Ranked neredeyse hiç oynamadım ama normaldir oranın havasını halen pek bilmiyorum sadfds

ranked oynanır zaten, her hero oynanır fakat diğer melee assasinlere göre zayıf kalıyor, onu tartışıyoruz :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SK - Passive: When dies, turns into a wraith that can cc/damage heroes. Damage done lowers his death timers.
1st Heroic: Traps a target.
2nd Heroic: Channels to deal damage in a line and heals for damage done. Immune to CC it looks like.
EDIT: /u/TalesNT explains it better:
From E3 Developer Interview
Leoric Trait: When he dies he turns into a wraith as long as he's dead, and dealing damage lowers his death timer. He respawns on the wraith's spot instead of the nexus.
Heroic 1 Entomb: Puts 3 walls around an enemy hero. Think Champion Jailer mod from D3
Mark (march?) of the Black King A small teleport with some attacks that heal him, just like his ability in the bossfight on d3
Monk is diablo support

cd falan olacak mi bisi aciklamadilar ama su haliyle rekor olmus ahahahaha

http://i.imgur.com/g7yTC3Z.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...