Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

Jaina bayağı zevkli ya
kalabalık gruplarda ring of frost ve blizzard yapıştırıp cone of coldla kaç kişiyi biçiyorsun :D

Dün bayağı bir takıldım sonra karşı takım her geldiğimde direk bana odaklanmaya başladı öyle biraz zor oluyor tabi. Sürekli blizzard ı modifiye ediyorum 3 wave, range 100%, chill 6 saniye, dmg bonus 65% vs diye. Bayağı sağlam vuruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

valla karşı taraf birlikte takılıyorsa jaina blizzard + ring of frost + cone ile öttürüyor direk. Dün bizim grup geri çekilirken yapıştırdım bizimkiler kaçarken bir anda dönüp saldırdı 4 tane adamı birden aldık ehaueh. Karşı takımın HP si bir anda deli gibi düşünce hemen deli cesareti geliyor millete, hp ler yerlerde bile olsa saldırıyorlar. :P

2 skin var istediğim biri ranger general sylvanas
birde tempest regalia jaina süperler :D

Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

Jaina bayağı zevkli ya
kalabalık gruplarda ring of frost ve blizzard yapıştırıp cone of coldla kaç kişiyi biçiyorsun :D

Dün bayağı bir takıldım sonra karşı takım her geldiğimde direk bana odaklanmaya başladı öyle biraz zor oluyor tabi. Sürekli blizzard ı modifiye ediyorum 3 wave, range 100%, chill 6 saniye, dmg bonus 65% vs diye. Bayağı sağlam vuruyor.

Blizzard üzerine o kadar gitme bence. Combo mage olduğundan hepsini zaten üst üste atman gerekiyor kaeldeki kadar yararlı olmuyor range falan. Şöyle birşey yapıyorum ben 4'te arcane brilliance ve envenomda viable ama blizzardı iyi oturtturamadığımdan radiusla rahat ediyorum blinki falan olmayan adamada garanti oluyor 2.yi de vurması. 13 yine oyuna göre iceblock ya da sprint. 20 de wintermute alınabilir bolt gerekli olmayan oyunlarda ama baya nadir oluyor o.
Sosyal ağlarda paylaş

Narius said:

Darksun said:

Jaina bayağı zevkli ya

Blizzard üzerine o kadar gitme bence. Combo mage olduğundan hepsini zaten üst üste atman gerekiyor kaeldeki kadar yararlı olmuyor range falan. Şöyle birşey yapıyorum ben 4'te arcane brilliance ve envenomda viable ama blizzardı iyi oturtturamadığımdan radiusla rahat ediyorum blinki falan olmayan adamada garanti oluyor 2.yi de vurması. 13 yine oyuna göre iceblock ya da sprint. 20 de wintermute alınabilir bolt gerekli olmayan oyunlarda ama baya nadir oluyor o.

cok zorlamısın ama şu var heroesfire.com
Sosyal ağlarda paylaş

tiLi said:

Laurelin said:

Jainanin burst o kadar iyiki envenom aldimi overkill oluyor :P

envenom alırsan ciddi mana sıkıntısı oluyo yalnız arcane brilliance almadığından. yanına bi malfurion falan lazım

ben direk blizzard radius aliyorum o tierde, mana sorunu yasamiyorum hic ama QM oyniom daha yane :P well filan idare ediyor baya ki zaten hani cok agresif oyniyorum ve bol bol geri donmem gerekiyor her halikarda :P

Darksun said:

valla karşı taraf birlikte takılıyorsa jaina blizzard + ring of frost + cone ile öttürüyor direk. Dün bizim grup geri çekilirken yapıştırdım bizimkiler kaçarken bir anda dönüp saldırdı 4 tane adamı birden aldık ehaueh. Karşı takımın HP si bir anda deli gibi düşünce hemen deli cesareti geliyor millete, hp ler yerlerde bile olsa saldırıyorlar. :P

2 skin var istediğim biri ranger general sylvanas
birde tempest regalia jaina süperler :D

cuzdani firlattim bende bunlara :P bi indirimden warden tyrande aldim skin bunlardan baska o kadar. valla sevsem %100 angelic skinini alirdim, female d3 diyaplo skini cikinca onuda alabilirim, tyrande nin master skinini istiyom birde o kadar, baska skin begenemedim

ha sey var bide

http://heroestempest.com/wp-content/uploads/2015/01/DQueenZagara1.jpg

zagara sararsa bunuda kaparim direk :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...