Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ben bu ttnet'i ne yapayım?

Litminov

Öne çıkan mesajlar

sinirden deliye dönücem artık 2 sene önce uydunet bağlatmıştım ttnet taahhütü bittiği için iptal ettirmeye gittim kim bağlattıysa o gelsin dedi babamı götürdüm imzayı attık kadın konuştu da konuştu şöyle yapalım böyle yapalım olmaz dedik iptal ettirmek için imza attık eve döndük 1 hafta sonra telefon çalmış iptal ettirmeyelim donduralım diye binbir türlü şaklabanlıklar yapmış babam da anlamıyor tabi olur demiş. sonra ben olmaz diyip yine iptal ettirmeye gittik yine imza attık aradan 1 hafta sonra yine babamı arayıp sizi şu tarifeye geçirelim mi demişler babam da olur demiş yine iptal ettirmemişler yeni tarifeye geçirmişler. en son yine iptal ettirmeye gittik şimdi mesaj geldi lütfen faturanızı ödeyin diye her ay 10 lira kesmişler otomatik faturada hepsini ödemiş. babama soruyorum ne yaptın, yine mi aradılar diye hatırlamıyorum diyor. ben bu ttnet'i napayım şimdi.. işin komik tarafı da mesaj sadece bugün ödenmedi diye gelmiş diğer aylar zamanında ödendiği için bilgilendirme dahi yapmadılar
Sosyal ağlarda paylaş

uydunet benim üzerime bu gidişle ttnet'i de üzerime aldırıp iptal ettiricem. ilk iptal ettirmeye gittiğimiz gün kadın beni bile ikna etmişti bir sorun olursa hemen geçerim diye düşündüm ama 1 seneden fazladır uğraşıyoruz iptal ettirmek için. daha önce de bir 50 lira kesmişlerdi 2-3 aylık fatura oloarak. onu geri almıştım şimdi bunu da geri alıcam ama o kadar meşgulum ki bugün arayıp konuşmak için bile gücüm kalmadı. cumaya kadar halledip tekrar iptal ettireceğiz babamı da tembihledim ttnet dedikleri an kapat diye. iptal ettirmemek için bir yerlerinden kampanya uydurup kakalıyorlar. geçen kullandıkça ödeyin kullanmadığınızda fatura ödemeyin demişler şu an faturaya bakıyorum kullanım bedeli sıfır ama 12 lira bilmem ne hizmet vergisi diye 3-4 ay geçirmişler.

bu arada babam telefonda tanıtım, reklam vs için arayanlara hayır diyemiyor kabalık olmasın diye reklam kampanyalarını bile sonuna kadar dinleyip istemiyorum teşekkür ederim diyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Ttnet'e kafam girsin abi, hatun taahütnameli baglatmış, 8 mb sınırsız dedik.

O 8mb sınırsız değilmiş, 8mb'e kadar sınırsızmış. Ve hergün 10 defa default gidiyo. Ve asla 8 mb'e alamıyorsun, ortalama 1.5 mb max.

Kanser etti yani, 20 defa falan aradık. Arıza kaydınızı aldık, sizi arıcaz. 1.5 aydır bir kere geri aranmadık.

Bu adamlara gelip bakmaları için ne dememiz gerekiyor?

Hayır yani imzalatıyorsun, sonra iptal ettirtmiyorsun, ama o hizmeti de veremiyorsun. Yok mu bunun downside'ı adamlara yahu?

YA LEL POSTU ATARKEN NET GİTTİ. Adsl yansın göndere tıklıcam.
Sosyal ağlarda paylaş

Jim_E_Rustler said:

Ttnet'e kafam girsin abi, hatun taahütnameli baglatmış, 8 mb sınırsız dedik.

O 8mb sınırsız değilmiş, 8mb'e kadar sınırsızmış. Ve hergün 10 defa default gidiyo. Ve asla 8 mb'e alamıyorsun, ortalama 1.5 mb max.

Kanser etti yani, 20 defa falan aradık. Arıza kaydınızı aldık, sizi arıcaz. 1.5 aydır bir kere geri aranmadık.

Bu adamlara gelip bakmaları için ne dememiz gerekiyor?

Hayır yani imzalatıyorsun, sonra iptal ettirtmiyorsun, ama o hizmeti de veremiyorsun. Yok mu bunun downside'ı adamlara yahu?

YA LEL POSTU ATARKEN NET GİTTİ. Adsl yansın göndere tıklıcam.

bende de ttnet'teyken öyle birşey vardı. 8mbit'e kadar ama modem ayarlarından baktığımda direk 4 görüyorum. adamlara söylediğimde de ama işte 8mbit'e kadar ya. 4 ondan diyor bir de utanmadan. "Ulan hıyar, direk 4 yolluyorsun işte" diye başlayıp sövsen sende olacak suç.

Uydunet'e geçtim rahat ettim. yılda 1-2 defa gider net max. onda da önceden haber verirler. 5mbit istediyse 4.96- 4.98 filan gelir. adil kullanım kotası yok birşey yok. mis
Sosyal ağlarda paylaş

Ttnet ile ilgili problem yaşıyorsanız çözümü basit. Hız ve bağlantı tutarlılığı problemi ise sorununuz arıza kaydı bırakırken hattımın alacağı maksimum değeri ölçmek için teknisyen gondermenizi talep ediyorum demeniz lazım. 16mbit bağlantım vardı ama köpekler 12mbitten fazlasını vermiyordu hattın desteklemiyor diyerek. Teknisyen ölçtü modemin ucundaki kablodan. Çıkan sonuç 22mbit. Teknisyene bunun yazılı çıktısını alıp imzalattım. Aradım ttnet'i elimde teknisyeninizden imzalı hız belgesi var. 22mbit olarak gözüküyor. "Ya benden çaldığınız 4mbit hızın ücretini tarafıma iade edersiniz tüm 16mbit fatura dönemlerin boyunca ya da size hırsızlıktan dolayı elimdeki imzalı belge ile tuketici mahkemesine gideceğimi açıkça tebliğ ediyorum. Ayrıca hızım 16mbitten 15.9a düşerse bir daha söylediklerim aynen geçerli." diye tehdit ettim. Tüm 16mbit tarife boyunca fatura toplamlarına %50 iade aldım.

O gün bu gündür desteklemeyen hattım 16384'ten aşağı düşmedi.

İptal işleminde ise problemden kurtulmak basit. İletişim numaranızı güncelleştirin iptal öncesi. :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...