Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GittiGidiyor, Bu nedir yea ?

Catze

Öne çıkan mesajlar

Warhero said:

Catze said:

hiç cevap yazmadım, onlardan bugün bir mesaj daha geldi, roket haklı sanırım :D

gamersworld size bir mesaj gönderdi:

Ürünlerine git Profiline git
Konu: BİLGİLENDİRME Tarih: 04/10/2013 12:33:28

merhaba

attıgımız mesaja cvp yazarmısınız , konu önemlidir , lütfen cvp yazın

Reputation'a dayalı çalıştıkları için normal bir durum, regl'lik olay yok

ürünü bi liradan satısa koyun bana özel açın satın alıp + rep veriyim hatanızı duzelsin yoksa o yorumu tamamen hakettiniz gule gule kullanın diye mesaj at
kufrederse sikayet eder kapattırırsın
eahueauea
Sosyal ağlarda paylaş

gittigidiyor o.ç. yuvasıdır. işportacı, kalpazan, kaçakçı şerefsiz yuvasıdır. ordan alışveriş yapacaksanız bunları bilerek yapın.
satılan ürünlerin %90'ı sahtedir,kaçaktır,çalıntıdır,bozuktur,kırıktır,yalandır. çok alışveriş yapıyorum oradan biliyorum.
o mesaj ne ki, ben neler gördüm. gene kibarmış o :d
Sosyal ağlarda paylaş

karatan said:

axedice said:

Catze said:

şimdi hemen oyunu yeniden satın alıp, ilk oyun için verdiğiniz olumsuz puanıda hemen değiştiriyorsunuz

Dahi anlamına gelen de'yi ayırmaktan aciz bi satıcıyla çalışamam üzgünüm de.

Cümlenin sonundaki "de" bağlaç değil ki neden ayrı yazdın?
Saçmalık...

:(
Sosyal ağlarda paylaş

PrudenT said:

karatan said:

axedice said:

Catze said:

şimdi hemen oyunu yeniden satın alıp, ilk oyun için verdiğiniz olumsuz puanıda hemen değiştiriyorsunuz

Dahi anlamına gelen de'yi ayırmaktan aciz bi satıcıyla çalışamam üzgünüm de.

Cümlenin sonundaki "de" bağlaç değil ki neden ayrı yazdın?
Saçmalık...

:(

:S
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
ya arkadaşlar yeni topicle uğraşmayayım kıllandığım bir durum var.

Fitbit Flex'i sattım bu gece birine gittigidiyordan. fakat nicknamei merveozturk gibi birşey. kargo bilgilerine giriyorum, muhtemelen polonyalı bir adamın ismi çıkıyor yabancı yani. İstanbulda esenyurta gönderecekmişim. tek alım satım olayı bu olarak gözüküyor. yani merveozturk(1) gözüküyor nick kısmında.

kıllandım. olabilecek sözkonusu problemleri düşündüm. diyelim ki bu adam benim flexi aldı, bozuk bu diyip içine başka bir bileklik koydu geri gönderdi, benim bilekliğin üzerine yattı.

gittigidiyor nasıl güvenceye alıyor böyle bir durumu? bilen var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada aslında bu gg işi sakat ya
elin adamına adresini veriyosun
adam sinirlense gelse bıçaklasa -rep verdin diye euheauheahu
şey diye bi sistenm olsa güzel olur ya
adres kısmını girince bilgi otomatik kargoya gitse satıcıya bi numara ulassa adam o numarayla kargoya verse direk
yada aceba kargolarda posta kutusu gibi bi olay var mı
Sosyal ağlarda paylaş

şaka gibi resmen.

yurtiçi kargoya gittim, gittigidiyordan verilen numarayı söyledim göndermek için. ürün gereken konumda gözükmüyor dedi kadın, manuel gireyim dedi. girdi, gönderi oluşmuyor üründen ötürü olmuyor dedi. telefona bir baktım, gittigidiyor fiş numarasını vermiş, kargo statüsüne geçirmiş alıcı onayı bekliyor.

fiş numarasını yurtiçinin sistemine girince bir şey çıkmıyor. yurtiçinin destek servisi de o fiş numarasına ulaşamadı.

gittigidiyora yazdım, inceleniyor diyor ama kargo yolda gittigidiyora göre. halbuki giden bir şey yok.

saçmalığa gel.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 yıl sonra ...
Sözlük modunda yazarsam internetten alışverişten soğutan site oldu kendileri. Bu site yüzünden başka market ödemelerini kapıda ödeme seçiyorum ki ürünler gelmezse parasını vermediğimden mağdur olmayayım diye.

6 Eylülde ürün aldım ve ürün 1 hafta oldu gelmedi. Bu sitenin 3 gün içinde geldi geldi gelmedi ise ürün parası satıcıya aktarılır modundan dolayı para satıcıya aktarıldı. 3 gün bekledim ve işi gücü bırakıp satıcıya mesaj attım ve özür dileyen mesajlar aldım. Ürüne onay vermedim ve süre 3 gün daha uzadı ve elime geçmeyen ürünün parası satıcıya gitti. Menülerin yetersizliği arasında boğuşarak işimi halletmeye çalıştım ama param hala satıcıda. Gittigidiyor ise satıcıyı koruyan modda. Ürün satıcıya geri gitti param hala satıcıda. Gittigidiyora yazıyorum özür içeren mesajlar falan filan. 6 eylülden bu yana işi gücü bıraktım bunlarla uğraşıyorum. Bir daha alışveriş yapmam sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

82. Alışverişim, benden yana en ufak sıkıntı yok. Sürekli satıcıyla ve gg ile iletişim halindeydim. Ürün elime geçmeden para satıcıya aktarıldı. Satıcı ve gg nin tek yaptıkları benden özür dilemek . Sanırım 10 u buldu özür toplamı. Bu salı para bana gelecek diye sözleştik. 6 eylülden bu yana uğraşıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...