Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

Edriel said:

E yuh yani hem tum boardı temizliyor hem 12/12 nesi overrated. 2 fire ballı tutmuş olması lazım düşük ihtimall yada 2x 6 dmgli yaratık koyması için 2 turn geçmesi lazım. Oldu istersen deathwing koyunca hem boardı temizlesin hem 5 turn adamı kart oynayamaz yapsın. Bazen mantıklı düşünemiyorsunuz yani

sen "rng iyidir" diyendin di mi :D
10 mana olduğu için oynamadna önce bir şey cast edemediğin, oynadıktan sonra komple elini boşaltan bir kart. oyun eşit iken falan da kullanamıyorsun... tabii ki iyi legendary'ler arasında değil yani, fazla situational.
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

ya gerçekten silkerim böyle rngyi ya

destede 4 tane consecration var biri bile gelmedi huntera karşı şaka gibi.

Şaka gibi mi???
20 küsür tane miniondan tek legendary olan ragnarosu çekmesi ve top deck olarak Faceless çekmesinden fena olamaz!! 5 manada iken 2 ragnarosla karşı karşıya kalmadın tabi...

Dünkü faciadan bu yana hala oyuna giresim gelmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

Sparkcaster said:

ya gerçekten silkerim böyle rngyi ya

destede 4 tane consecration var biri bile gelmedi huntera karşı şaka gibi.

Şaka gibi mi???
20 küsür tane miniondan tek legendary olan ragnarosu çekmesi ve top deck olarak Faceless çekmesinden fena olamaz!! 5 manada iken 2 ragnarosla karşı karşıya kalmadın tabi...

Dünkü faciadan bu yana hala oyuna giresim gelmiyor.

sidik yarıştırmıyoruz sakin :D

4 tane consecration ilk 8-10 kart diil de 15 kartta gelmediyse baya bahtsızlık vardır her şekilde. ilk 10 kartta gelmediyse de şanssızlık fakat çok da imkansız diil.
ama spark biraz rakamları genel olarak abartıyor gibi geliyor bana :D 12 tane fireball atan mage'ler falan çıkacak yakında :D

bu arada seninki baya inanılmaz ahaha. 20 minion'da 1 ihtimal ragnaros üstüne, adamın 20 kartından 1'i faceless desek 20x20=400'de 1 ihtimal yani :D gerçi 2 faceless'ı varsa 200'de 1'e düşer ihtimal =P
Sosyal ağlarda paylaş

epic seçimimde gelenler şunlar:

hungry crab - murloc - pirate

1 oyun kazandım, sonra üst üste 2 kere hungry crab açılış elinde geldi. 2'sinde geri yolladım aynen geri geldi! kazandığımda oyunda da aslında çekip geri yollamıştım, 2 tur sonra çektim ama şansa dünyanın en kötü deckine karşı oynuyordum da kazandım.

e haliyle de dünyanın en kötü arena run'ı oldu.. inanılmaz sinirliyim hsdaufhuah

edit: OHAAAAAAAAAAAAAA. bu kadar kötü run yetmezmiş gibi 1-2 iken play'e bastım, daha adam ararken hearthstone bağlantı hatası verdi geri geldim yenilmiş saymış!

edit2: gelen booster'dan Gorehowl çıktı neyse hadi biraz affettim seni blizz :D
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Edriel said:

E yuh yani hem tum boardı temizliyor hem 12/12 nesi overrated. 2 fire ballı tutmuş olması lazım düşük ihtimall yada 2x 6 dmgli yaratık koyması için 2 turn geçmesi lazım. Oldu istersen deathwing koyunca hem boardı temizlesin hem 5 turn adamı kart oynayamaz yapsın. Bazen mantıklı düşünemiyorsunuz yani

sen "rng iyidir" diyendin di mi :D
10 mana olduğu için oynamadna önce bir şey cast edemediğin, oynadıktan sonra komple elini boşaltan bir kart. oyun eşit iken falan da kullanamıyorsun... tabii ki iyi legendary'ler arasında değil yani, fazla situational.

ee rng bu oyun için de ne alaka açıklamanla ? 1 kartla oyun mu kazanmayı düşünüyorsun diye dem vurdum da hala anlıyacaksın. Zaten kartın olayı direk save your shit board. Toparlıyamıyacağın gidişatı birden tersine dönüştürmesi. Oyunda 1 ya da 1 kaç güçlü kartla uzun vadeli istatistiksel olarak yüksek oranda oyun kazanamıyorsun çünkü rng iyi. Kart çekemediğin ve board kontrolünü kuramadığın mid game ve end game aralığında senin can simidin olabilecek hatta sana oyun kazandırabilecek 1 kart. Mana costuda zaten 10 olması ve işlev tarzı gayet güzel uyuşuyor. Dont cry lörn tu tu play your kılass
Sosyal ağlarda paylaş

birkere heron 3/9 seçmeli geliyor ki hadi o en mantıklı kısmı, deck kurmaya geçtiğinde kesinlikle kartlar ve değişik taktikler üzerinde çok tecrübeli olmalısın ki genelde başarılı bir grafik çizebilesin tamam birbirine alternatif olabilecek kartlar var ama bildiğin 4-5 build varsa hiç birini tutturamayabilirsin yakın olarak bile. sonra gelen kartların rarity quailtysi de random. mana costlu çıkmalarıda random. yani başlarda bakıyorsun kaliteli gördüğün yüksek costlu kartları pickledin ilerde düşük costlu kart ta gelmiyebilir vs vs vs. .. okadar fazla olasılık varki bildiğin goldun fazlaysa eğlenmek için kumar makinasına otur mantığı yapmışlar allahtan 1 pack garanti açılıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Wipe iyi geldi, 2 adet legendary geldi paketlerden. İlk birkaç oyunu play modde oynadım, hepsini yendim, daha herkes oluşturamamış deckleri. Ancak practice moda geçtim, hunter AI 3 eldir yeniyor beni :(

Edit: 5 oldu, flamestrike lazım....
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada kesinlikle daha fazla olmalı win ve arena gold reward'ları bu arada. arena'ya girmek için hemen ufak bir hesap yapalım.

bir maç ortalama 10-12 dakka falan sürüyor. 3 maçta 10 gold alıyoruz. günlük quest'ten 40 gold'umuzu zaten maç yaparken alıcaz onu çıkaralım 110 gold gerekiyor. Bir önceki arena'mızdan ortalama 40 gold kazandığımızı varsaysak 70 gold gerekiyor.

Yani 21 maç kazanmamız lazım. Eh 21 maç kazanmak için temiz 31 maç oynamamız lazım. 31x11= 341 dakka eder, yani 1 kere arena'ya girmek için yaklaşık 6 saat oynamamız lazım kemiksiz.

çok fazla. 3 saat olsa canımı yesinler.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...