Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tuncel Kurtiz vefat etmiş :(

df

Öne çıkan mesajlar

allah rahmet etsin.

"Tatar Ramazan" said:

Son olarak Muhteşem Yüzyılda oynuyordu, bu hafta baktığımda bir orman sahnesi vardı Sülümanlan yürüyorlardı ormanda ve 77 yaşın etkisiyle nefes nefese zor konuşuyordu yürürken.
Bilmem başka dikkat eden oldu mu ama dizinin ağır çalışma koşulları da bu ölüme ön ayak olmuş olabilir, gençler bile tükenirken bu yaşta adam ne yapsın.

yerli dizilerdeki saçma çalışma şartları konusu doğru da "hoca çelebi"'nin sorun olacak kadar ağır bir rolü yoktu dizide. haftada birkaç sahne en fazla.
Sosyal ağlarda paylaş

1 haftadır boktan boktan işlerle uğraşmaktan, milletle kavga etmekten, boğuşmaktan yorulmuştum ki öğlene doğru öğrendim. Çok üzüldüm çünkü bu ülkede sanatçı ünvanını kullanan insan çok ama gerçekten sanatçı ünvanını hak eden insan sayısı o kadar az ki. Bu nedenle öldüklerinde burun direklerimiz sızlar. Tuncel Kurtiz'i ben taa 20 sene önce Aydınlık o zaman haftalık olarak yayınlanırken kendisiyle yapılan söyleşi ile tanımıştım. O günden beri izlediğim kadarıyla çizgisinde sapma olmadan dosdoğru bir aydın portresi çizdi. Eğilmedi, bükülmedi.

Klasik oldu ama unutulmayacaklar listesine eklendi.
Ve ne yazık ki karanlığa karşı savaşta 1 komutan daha eksildi.

Işık olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...