Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık - Gezi Parkı Ayran Kapağı

Mal

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

Mal said:

abi patide şöyle bi topik oluştuğunda dışardan bakanların gözünde nasıl göründüğünün ve göründüğünüzün farkında mısınız. salak olmayın.

ben de onu diyorum açmayın söyle topicler

abi birsürü bu tip satış ilanı örnek verebilirim. ne biliyim beatlesın atkısı bill gatesin bilmemnesi. saçma bişey yok burda.
Sosyal ağlarda paylaş

Somon said:

deadwoll said:

Su yaptigin igrenc bir sey.

kanım dondu nasıl bu kadar unutkan olabiliyor insanlar
malın düşünceleri bundan sonra benim için değersiz

abi vicdan etik gibi kavramlar toplumsal değil kişiseldir, içseldir. toplumun vicdan ve etik hakkındaki oluşturduğu yargıları içsellikten uzaklaştığında bozulmaya uğrar saçmalaşır. ben doğduğumdan beri bu içsel etik ve vicdandan hiç ayrılmayıp toplumsallaştırılmış vicdan ve etiğe kanmamış bir adam olarak kendimle gurur duyuyorum. etik ve vicdani olarak anlattım zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Somon said:

etikmtoplumsal değerlere göre şekil alan birşeydir
http://tr.wikipedia.org/wiki/Etik

yaptığın etik değil ben kazandım mal ilanı kaldır ve ağlayarak evine dön

doğru haklısın vicdanla eş anlamlı gibi kullanmıştım sadece vicdan diyelim.
Sosyal ağlarda paylaş

daha doğrusu senin için etik olmayabilir ama kapağı satmaya çalıştığın hedef kitle için etik arz ettiğinden, bu girişimci hamlen, tamamen içeri doğru patlamış vaziyette...

şimdi en fazla laf yersin, ama insanlar benzer durumlarda milyarlarca para batırıyor

gerçekten, üni. bu dersleri mühendislere falanda göstermeleri lazım

ayrıca, kim niye o kapağa o kadar para versin? real olarak bir cevap bulamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Mal said:

çok anlamlı tarihi bir belge bu. 10 sene sonra değeri çok daha fazla olur. ama gözüm yok benim parada. gitarımı alıyım o gezi parkı hatırası olur benim için gerisi önemli değil. normal parayla aldığım gitardan da çok daha değerli olur benim için.

zaten alacak çıkarsa önce kimdir nedir değerini bilir mi araştırırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Mal said:

Mal said:

çok anlamlı tarihi bir belge bu. 10 sene sonra değeri çok daha fazla olur. ama gözüm yok benim parada. gitarımı alıyım o gezi parkı hatırası olur benim için gerisi önemli değil. normal parayla aldığım gitardan da çok daha değerli olur benim için.

zaten alacak çıkarsa önce kimdir nedir değerini bilir mi araştırırım.

işte bunlar senin çıkarımın ve kurguların ama hedef kitlenin beklentilerini gördüğün gibi karşılamıyor, gerçi bunlar dedim ama gerekçesi sadece "çok anlamlı tarihi bir belge" gibi yuvarlak bir slogan gerisi de ajitasyon,

geziciler yer mi bunu be :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...