Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lego hastalığı

Sequoya

Öne çıkan mesajlar

goldbären said:

Yakın zamanda elimdeki tüm koleksiyonu toptan çıkarmayı düşünüyorum. topluca alacak çıksa da uğraştırmasa keşke :) Para?
,

Selam Gold. Nerelerdesin sen be adam, senin uzmanlık alanının muhabbeti dönüyor burada :)

Walla bende sağlam portföy boşalttım. Sadece bir kaç kolleksiyonluk ideas lar ve creatorlar kaldı.
Sosyal ağlarda paylaş

Selam,

senko said:

Paralaninca bi han solo ucagi alicam kendime koydum kafaya

Şimdi aldın aldın, yoksa SW setleri çok saçma değer kazanıyor :)

NolaxThensbane said:

şu helikoptere çok pis takıldım sabahtan beridir kesişiyoruz. 3kere sipariş onay sayfasından döndüm.

Bence 9396 daha güzel bir set. Ona da bakabilirsin ;)

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

hepsine trink 15k veren çıksa, kapıya araç yanaştırsa, veririm direkt. bazı setler 2x 3x adet ona dikkat.

aşağıda yazanlar sıfır ve kutuludur, geri kalanlar yapılmıştır petshop hariç hepsinin kutusu vardır, hepsinin kılavuzu vardır. (arka sayfadaki ıvır zıvır ufakların da kutusu falan yok da onları fiyattan saymıyorum)

https://brickset.com/sets/ownedby-kinetica46

42043 mb arocs
10243 parizyen restoran
42069 mor truck
42054 claas xerion
42042 mavi vinç
10220 vw minibüs
42053 volvo kepçişko
10242 mini (2x sıfır 1x açık)
21020 trevi
42063 bmw gs (3x sıfır)
21301 kuşlar
21011 almanlık keyfi
42048 gokart

uğraşan adam bunlardan işine gelmeyeni güzelce satar, kâr da eder. ben sadece kovalamaya üşeniyorum. açıkçası tek tek ilgilenesim yok, "taksitle senetle alayım kaçırmak istemiyorum gold çocuklara çok masraf ettik" diyene de yüz vermem gerekirse kalsınlar seviyorum da bir yandan setleri, tok satıcıyım yani.

tek tek almak isteyenlere fahiş fiyat geçerim hele eski setlere. beceren yarı fiyatına bricklinkten getirir :P
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün çocukluktan kalma Lego'lara tekrar el attım, bir öncekinde kız arkadaşım ile büyük parçaları, küçük parçaları, mini figürleri vs. ayırmıştım. Şimdi biraz daha grupladım, suda yıkadım bi 150 - 200 tane parçayı.

Yeni Lego bir süre almayıp (ya da ayda max 1 tane alıp) şu önümüzdeki 1-2 ay eskileri adam edeyim diyorum. Bir bavul lego var resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

hepsine trink 15k veren çıksa, kapıya araç yanaştırsa, veririm direkt. bazı setler 2x 3x adet ona dikkat.

aşağıda yazanlar sıfır ve kutuludur, geri kalanlar yapılmıştır petshop hariç hepsinin kutusu vardır, hepsinin kılavuzu vardır. (arka sayfadaki ıvır zıvır ufakların da kutusu falan yok da onları fiyattan saymıyorum)

42043 mb arocs
10243 parizyen restoran
42069 mor truck
42054 claas xerion
42042 mavi vinç
10220 vw minibüs
42053 volvo kepçişko
21020 trevi
42063 bmw gs (3x sıfır)
21301 kuşlar
21011 almanlık keyfi
42048 gokart

uğraşan adam bunlardan işine gelmeyeni güzelce satar, kâr da eder. ben sadece kovalamaya üşeniyorum. açıkçası tek tek ilgilenesim yok, "taksitle senetle alayım kaçırmak istemiyorum gold çocuklara çok masraf ettik" diyene de yüz vermem gerekirse kalsınlar seviyorum da bir yandan setleri, tok satıcıyım yani.

tek tek almak isteyenlere fahiş fiyat geçerim hele eski setlere. beceren yarı fiyatına bricklinkten getirir :P

olm kim senin dengesiz küratörlüğünün bir araya getirdiği setleri tek seferde alsın ki. bemeve diyor, kuş diyor vs teknik dozer diyor, brandenburg diyor. yok öyle bir hayali alıcı, hiç bekleme onu.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

42043 mb arocs
10243 parizyen restoran
42069 mor truck
42054 claas xerion
42042 mavi vinç
10220 vw minibüs
42053 volvo kepçişko
21020 trevi
42063 bmw gs (3x sıfır)
21301 kuşlar
21011 almanlık keyfi
42048 gokart

he o yüzden benim mesaja cevap vermedin. Allah seni :)
portföy güzel ama parasıda güzel. Hele şu savaş mavaş ve piyasanın durgun döneminde
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...