Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lego hastalığı

Sequoya

Öne çıkan mesajlar

goldbären said:

Beyefendi çirkinleşmeyelim lütfen!!1

ben pazar alanına da koyayım bunu belki gören olur buraya bakan yoktur.

Gold sana bir şey demedim abi, paramecium un brickset.com setteki set envanterine dedim. Allah var Türkiyede öyle adamlar varki nerede ise her set var. 2 si ultra manyak bir tanesi manyaklığa doğru gidiyor envanter konusunda. (Hayvan gibi envanter yapıp hatta her setten 2 şer adet alan biliyorum ya :) Adama diyorum abi amacın ne, birini sergiliyorum diğerini saklıyorum diyor.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

bu akirafestekilerin hepsini paramecium ilik gibi emikledi beyler, gizli saklı lego milyoneri adam, bilinsin...

Ahahah hatırlyorum. Yeğeni ile gelmişti bana. Yeğeni dönüşte Arabada Legolardan yer kalmamıştı sığmadılar. Kapıyı kapatırken Legolar düşüyordu arabadan hala hatırlarım. Ha zaten sanayici kendisi süper zengin orası malum. Robot köpeğimi bile aldı giderken.
Sosyal ağlarda paylaş

akirafes said:

goldbären said:

bu akirafestekilerin hepsini paramecium ilik gibi emikledi beyler, gizli saklı lego milyoneri adam, bilinsin...

Ahahah hatırlyorum. Yeğeni ile gelmişti bana. Yeğeni dönüşte Arabada Legolardan yer kalmamıştı sığmadılar. Kapıyı kapatırken Legolar düşüyordu arabadan hala hatırlarım. Ha zaten sanayici kendisi süper zengin orası malum. Robot köpeğimi bile aldı giderken.

Desene düşenin dostu olmuyor. Allahtan lego ile yırtmışın hocam. Ya lego olmasaydı .... :p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...