Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Total War: Rome 2 #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

Norak said:

rome 2 için Attila expansion olcak bence o

Böyle bir şey çıkması yüksek bir ihtimal. Birkaç gün önce bir Fransız dergisinde, CA içinden birinin oyunun Napoleon benzeri standalone expansion tarzı bir oyun olacağını söylediği yazılmış. Bu durumda ya Roma'nın son dönemlerinde geçen bir oyun veya belki Alexander gibi daha eski dönemde geçen bir oyun çıkar.
Sosyal ağlarda paylaş

ozii_x said:

Abiler bu çevrimiçi oyun kurmak veya katılmak istiyorum. Uygun olan oyunlara giremiyorum farklı sürüm hatası veriyor. Ben açınca kimse de gelmiyor. Var mı inceliği bunun ?

Büyük ihtimalle herkes mod kullandıgı ve sende vanilla versiyonla girmeye çalıştığın için olabilir , Radious , Divide et İmpera filan yükleyip dene

Not: Hiç denemediysen bu modları önce otur 2-3 gün ne nedir diye bi bak oyun mekanikleri cok degişiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

6 aydır falan girmemiştim, dün bi ümit yükleyip legendary iceni açtım.
7.turn, 4 ülke ile savaştayım ahaha, minor bi şehre saldırdım, takviye kuvvetler falan derken 20-25 dakika sürdü savaş. AI şehirde saçma sapan bekleyip birer birim adam göndermedi falan, last man standing general ünitem bi başına kaldı koca savaş meydanında. İnanılmaz keyif aldım akşam.

AI yüzünden oyuna küsenler beri gelsin, oyun baya adam olmuş gibi duruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

evet beni de ilk defa bu kadar zorluyor, yenildiğim oldu heh. eskisi gibi 1:10 kayıp oranları yakalayamıyorum, daha mantıklı rakamlar. gerçi daha yüksek zorlukta battle ai bonus alıyor sanırım çünkü eskiden düz melee kapışmada eritiyordum aynı birimlerle.

yalnız corruption tech'ler çok ağır nerf yemiş, o üzdü bayağı. iç savaş da garanti değil ama empire seçip corruption reduction alabilmek için bir kerelik illa çıkartmamız lazım anlaşılan?

rakip aileleri amiral yapıyorum sadece, bakalım nasıl olacak. :p ülke belli büyüklüğe gelmeden risk başlamıyor ama sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

-ciritleri olan piyade savunmada iken de atıyor güzel olmuş...

-phalakslar bu sefer güçlenmiş gibi acımıyorlar... yanlış anlamadıysam artık "düzen" modunda saldırmıyorlar ve cephepyi bozmadan duruyor ve arkadan saldırılara daha dirençli olmuşlar

-ıvır zıfır adamların özel yeteneklerini kaldırmışlar güzel olmuş...

-custom da aynı savaşı normal ve veryhard olarak yaptım normalde biraz daha erken moralleri bozuluyor ve galiba ai saldırıken birraz çekimser kalıyor. veryharda ise aman vermeden saldırıyor ve moral ve ona dayalı bonusları daha etkin galiba ama savaş sonuçları benzer oldu gerçi...

-bunun dışında general üniteleri meydan savaşlarında geride tutma eğilimi gösteriyor, özelikle sayısı yeterli ise
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...