Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL 5. Hafta | Beşiktaş - Galatasaray | 22.09.2013 19.00

Wyand

Öne çıkan mesajlar

Red said:

tamam o konular başka ama şurda sahaya 1453'ten adamlar girdiyse bile en az onlar kadar belki de onlardan fazla normal adam girdi sahaya.

çarşı biz girmedik diyince bişi olmuyor.

Mal çok ülkede, 2 kişi dalınca sürü halinde girmişlerdir. Tabi orada değildim, sallamışta olabilirim.

Çarşıya mal etmeye çalışıyorlar ondan savunmaya geçti millet.
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız işte o kitlesel girme olayları gs sahayı terk ettikten sonra polise plastik sandalye falan atmaya girenler. GS sahadayken girenler ise olay çıkartmak isteyenler, fitillemek isteyenler.

1453 onlar işte malesef...

Oldu ama istedikleri, belki tribün içinde polisle kavga olarak kalacakken olaylar yeşil zemine indi. Yeşil zemin + BJK taraftarının geçmişi de var malum demirören itlerinden, hatta gs maçından derken olay çok güzel kurguya denk geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

tamam o konular başka ama şurda sahaya 1453'ten adamlar girdiyse bile en az onlar kadar belki de onlardan fazla normal adam girdi sahaya.

çarşı biz girmedik diyince bişi olmuyor.

Bunun nedeni şu çünkü:

said:
türk olmak "koş abi koş" diyen arkadaşına "ne oluyor lan?" derken aynı zamanda koşmaya devam etmektir.

Bu 1453 denilen yandaş grubun pasif şekilde bitmesi lazım. En başta şu Twitter'dan bile ilan ettikleri toplu bilet olayının kaynağının bulunması şart.
Sosyal ağlarda paylaş

Zegna said:

suan trt1 de tum pozisyonları gosteriyor.

aydınus gercekten katletmiş macı. 2. golde buragın pozisyon %100 el, bunun aksini soyleyen yorumcu cıkmadı tum kanallarda.

bilice yazık adam nereye geldim nası hakem bu nasıl serefsizlik demiştir.
İçimdeki galatasaray nefreti inan herşeyin ötesinde. Ama o pozisyona el verilmez be abi.

Dediğin gibi benimde izlediğim herkes el dedi. Ama hem futbolcular arası mesafe çok yakın. Hemde kol vucuda yapışmış durumda
Sosyal ağlarda paylaş

orda elle oynamak burak'a muhteşem bir avantaj sağlamıyor. adamın kucağına gelen bir top var ortada. karşı açıdan hala görüntü yok. arkadan konuşuyoruz. hani eli kolu önde mönde olsa kıllanırım ama duruyor yani. öyle bi pozisyonki burak'ın sol kolunu kes top yine gol olurdu sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

of of

Fernandes, mikro blog sitesi twitter'daki hesabı aracılığıyla sıcağı sıcağına yaptığı ilk açıklamada şu ifadeleri kullandı;
"Hakem Fırat Aydınus gerçek ana faktörü. Bu kadar kötü biri olduğun için utanmalısın. Tabi ki Melo'yu da unutmamak gerek. Kimseye saygısı yok ve uzun bir süre futboldan men edilmeli..."

yok öyle birşey mk

yalan haber yazmayın

https://twitter.com/F4_Fernandes
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi geldim
doğu alttaydım

maç öncesi zaten 1453 kartalları gezi tezahüratları yapılınca millete sus işareti yapıyordu. Çarşı yukarıdadır 1903'te orada üni bjk de altta sürekli itişme kakışma vardı zaten o alanda
2. yarı yaklaşık 20 dakika olay oldu orada

ve şunu gözümle gördüm umarım kaydetmiştirler
bazıları çıkıp sivillere adam gösteriyorlardı siviller almaya çalışıyordu sonra yukarıdan takviye gelince sivillere saldırdı taraftar o sırada 1453 sivillerle birlikte taraftara daldı.

Maç çok gergindi. Beşiktaş çok gergin maçlar geçirdi ilk kez hakemin katlettiği bir maçı izlemiyoruz
defalarca aynı senaryo daha vahim şekillerde yaşanırken asla sahaya girme olayı olmadı.

Şimdi işin rengi değişti işte.
ceza temiz 8 maç

helal olsun komploya
temiz çalıştı o.çları
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Besiktaslilik isi geyige vurabilme ihtimalidir karsindaki takimda 3 tane 10m € luk adam var , en azindan oyle dusunmek lazim.

Ben frei ile mamiyi oyuna aldigi icin bilicin ayaklarini yikamak istiyorum legende. O derece cesur hareketi her baba yigit yapmaz

olay bu ya,Beşiktaşlı olmak başka bişey, mutlu olmayı bıraktığınız zaman uğrunu üzülücek bir şey beşiktaş.

o yüzden sevioruz zaten. ülke elden giderken çare drogba posterleri asmak değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...