Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL 5. Hafta | Beşiktaş - Galatasaray | 22.09.2013 19.00

Wyand

Öne çıkan mesajlar

Gslilerin sevinmesine anlam veremiyorum

Tamam hukmen kazandiniz 0-3 aldiniz. Fakat BJK nin ustune oynanan oyunu nasil sevebilirsiniz aklim almiyor

Tromso macinda ve bir cok macta biber gazi yedik. Bunun nedeni hic bir sekilde polisle dalasma degildi. 10 tane kapi var ise 3 veya 4 tane acildi

Uzerimiz kac kere arandi stada gorerken.

Hangi macta 4 savci bulunmus su ana kadar

Daha kotu maclarda oldu bundan once , taraftar bole bir sey yapmadi. Provakasyon var cok acik bir sekilde

Buna sevinmeniz birilerinin ekmegine yag surmektir

Tabi kisiliginiz onu gerektiriyorsa surun

Afiyet olsun
Sosyal ağlarda paylaş

inprc said:

ne melosu ya.

bu olayın arkasında çok derin güçler var.bir provakasyon ve oyundur bu.

bu arada beşiktaş sezonu kaybetti.8-10 maç arası ceza.zaten oyuncularda toparlanamaz artık.geçmiş olsun.favori olunan sezon 1 maçla gitti.

ama yönetim bu işin peşini bırakmamalı.gerçi sırtta stat olayı varken kolay değil bu işler.

AHAHAHHAAHAHHAAHHAHA
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız ben bariz provakasyon olduğuna inanıyorum. sürüsüne bereket 'ya allah bismillah' diye koşturan adam vardı yanlarında polis ve bayraklarla.

çarşı grubunun böyle bir olay çıkaracağına, ya da kendi aralarında bu denli büyük bir kavga çıkaracaklarına inanmıyorum.

bence sezon boyu yiyelim seyircisiz oynamayı. valla daha rahat ederiz. hatta benzer olay çıkaran herkese verilsin bu ceza.

her yerinde siyaset var olayın ya.
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

yalnız ben bariz provakasyon olduğuna inanıyorum. sürüsüne bereket 'ya allah bismillah' diye koşturan adam vardı yanlarında polis ve bayraklarla.

çarşı grubunun böyle bir olay çıkaracağına, ya da kendi aralarında bu denli büyük bir kavga çıkaracaklarına inanmıyorum.

bence sezon boyu yiyelim seyircisiz oynamayı. valla daha rahat ederiz. hatta benzer olay çıkaran herkese verilsin bu ceza.

her yerinde siyaset var olayın ya.
işte şu

akıl karı değil taraftarın bu olayları çıkartması şundan başka hiç bir açıklaması yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

rekor kıracaz ayağına stadda kim bilir ne kadar ipsiz sapsız adam vardı. yönetim hatası var aga burda.

rekor rekor olayını fazla abarttılar.

rekor satılan resmi bilet adediyle kırılmış zaten, gerisi turnike patlatanlar yüzünden oldu.

Orada güvenlik emniyetindir. resmen göz yummadır. En ufak olaya tahammülsüzce dalıp turnikelerin patlatılmasına göz yummak nedir...

Ben 2 sene önceki gs maçında turnike patladıldı diye Eski Açık'a polis kordonuyla kimsenin alınmadığını gördüm. Bütün yüklenmeye rağmen dışarıda tuttular herkesi ve tamir edilince almaya başladılar.

İsteyince oluyor...

Turnike kıran şerefsizlerin başına ne gelirse de gelsin zerre umurumda değil. Sahaya girenlerin yarısının amacı eminim forma hareketine gaza gelip Melo'yu dövmektir onda hem fikirim ve o yarısı da direkt bu kitledendir... Gezi'yla falan alakası yoktur o tiplerin...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...