Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kill la Kill #1

Kaede

Öne çıkan mesajlar

ahah yok ya sanmam öyle yapacaklarını. o kadar anlam çıkarırsak işimiz var. :p

seri IMBASTIKBAZORD değil, OMGWTFBBQAWSUMICUOUS. 20 dakikayı çok görenine, ciksi film mi diyenine hiç yorulmayın anlatmaya. ANSWER NOT THE SPARROW HOW THE EAGLE SOARS!
Sosyal ağlarda paylaş

Yine çok iyiydi.
Yalnız aksiyon sahneleri kesmedi sanki ya, bayağı vardı gerçi ama ya yüksek dozda aksiyona bağışıklık kazanmaya başlıyorum ya da bu bölüm diğerlerinin yanında sönük kaldı. Neden bilmiyorum ama önceki bölümler kadar aksiyona doyamadım.

Mako

"up until now the only friends i had were in my head" den anlam çıkarmıycaz da, o süpürgelerden anlam çıkarmıycaz da neyden anlam çıkarıcaz ya.

Main villain mı çıkar, beraber mi çarpışırlar, işin içine 3. bi kamui mi girer bilinmez de Mako bayağı sağlam çıkıcak herhalde ^^

Sosyal ağlarda paylaş

"agalar sucker punch anime'ini yapalım, hepsi meselaaa yani olsun" dediklerini sanmıyorum ama evet güçlü çıkabilir gayet mümkün.

unlimited süpürge works.

ya da

iyice arkadaş olduktan sonra "BABANI BEN ÖLDÜRDÜM RYUUKO"
http://i2.squidoocdn.com/resize/squidoo_images/250/draft_lens17791425module149216804photo_1301719214what_a_twist.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury said:

Yine çok iyiydi.
Yalnız aksiyon sahneleri kesmedi sanki ya, bayağı vardı gerçi ama ya yüksek dozda aksiyona bağışıklık kazanmaya başlıyorum ya da bu bölüm diğerlerinin yanında sönük kaldı. Neden bilmiyorum ama önceki bölümler kadar aksiyona doyamadım.

Mako

"up until now the only friends i had were in my head" den anlam çıkarmıycaz da, o süpürgelerden anlam çıkarmıycaz da neyden anlam çıkarıcaz ya.

Main villain mı çıkar, beraber mi çarpışırlar, işin içine 3. bi kamui mi girer bilinmez de Mako bayağı sağlam çıkıcak herhalde ^^

Benim 5'teki o sahnede gözlerim doldu abi, hatta kendime kozmik pay çıkardım o monologdan.

Bu arada her bölüm öncekiler gibi paldır küldür değil de daha inişli çıkışlı olsa izlerken daha güzel olur kesinlikle, bkz: Trigger. Çünkü çok aksiyonlu, memeli, göğüslü, vücutlu, popolu, baldırlı vs olunca zaten başın dönüyor ve yine izliyorsun, değişik şeylerin olması güzel olabilir.

Hem Mako'nun tam kendi halinde bir nerd olması güzel abi, bence de böyle kalsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...