Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kill la Kill #1

Kaede

Öne çıkan mesajlar

ShadowFury said:

Dragonfire said:

Nui'de öyle bir nane vardı madem neden gözü kaybetti? O patchin altında ne var?
junketsu tam gelinlik olmuş ama beğenmedim bu halini. Transform göreydik bari ya içimde kaldı.

Asıl yaranın iyileşmesi normal değil, Scissor blade in olayı life fiberların yeniden toparlanmasını engelliyor filan demişlerdi. Gözünü oyunca iyileşmemesi normal yani. Belki Ryuuko kullanmayı bilmiyordur filan diye de bağlayabilirler, gözü oyan Isshin di sonuçta, Ryuuko da goku uniform kesmekten başka bir şey yapmadı son iki bölüme kadar.
Eyepatch in altından sharingan filan da çıkabilir tabi. Tamamen oyulmadı da gözü kamui gözü gibi bir şey oldu diye bağlarlarsa hiç şaşırmam ^^
Gerçi Ragyo'nun da scissor blade le kesilen eli iyileşmişti. Ne yazdıklarını unutmuş ta olabilirler yani :p

Bütün olayı life fiber kesmek olan kılıç life fiber insanlara bi halt yapamıyor, saçma olmuş. Saçma demiyim de ona boşuna odaklanmışlar yani. Gerçi Satsuki nin yaptığı gibi kelleye girişse life fiber filan dinlemez koparır herhalde, o şekilde bağlayabilmek için yazmış olabilirler bir ihtimal.

Plothole'lara pek takılmamaya çalışıyorum aslında. Ama settingi kurarken daha derli toplu gidiyorlardı, rollercoaster ı tepeden bıraktıklarından beri ipin ucunu birazcık kaçırdılar sanki...
Biraz rahatsız ediyor o yüzden.

o zaman nui parçalara ayırdığında senketsu'nun ölmesi gerekiyordu. ragyo,ryuuko vs hybrid gibi sanırım. açıklamasını yapmışlardı, işte body ile bağlantısını koparınca regenerate olmuyormuş. satsuki bakuzanla kelleyi kestiğinde bir thread kalmıştı, ryuuko'nun scissor blade'de decapitation mode var, onu kullanıp bağlayacaklar bence. nui'nin gözünde bir sorun olmayabilir. kamuileri, original life fiberi vs incapable duruma sokabiliyor ama tamamen yoketmiyor herhalde.

http://i.imgur.com/aWtJ8Nq.png
Sosyal ağlarda paylaş

sildim.

bir resmi koymuştum spekülasyon olarak ama boşver, tadını kaçırmaya hacet yok görmediyseniz. onun yerine komikli resim koyim.
http://i1.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/707/950/116.jpg
11:01'de colonel sanders var bu arada lol, gintama movie'de gördükten sonra burada tekrar ahah
Sosyal ağlarda paylaş

bu nasil bir bolum ya, 3 defa izledim ust uste hala izleyesim var, fakin trigger

kamui swap baya baya obvious idi ryukonun gecen bolumku ergenliginden sonra, simdi way status tam lost oldu iste

satsukiyede yakisti bence senketsu, konusabilse filan super olur aslindada bakalim nasil gelistiricekler bu durumu

2 bolumde ryukoyu cope atip satsukiyi godlike a cikardilar

Sosyal ağlarda paylaş

Ren said:

ryuko diz üstü çizme ve fırfırlı etek giysin diye eylem yapmaya giden olursa mesaj kutuma davetiye atarsınız.

Senketsuki nin tasarımına göre değişir o.
Onda da Ryuunketsu gibi şalvar çıkarsa ikisi için birden topluca isyan ederiz :p

Ama tam tersi olması ihtimali de var, Kiru ra Kiru tarafları var işte daha önceden bahsetmiştik.
said:
キル = "kiru" = To kill
着る = "kiru" = To wear
切る = "kiru" = To cut (multiple kanji variations)

"To wear" tarafının kamui sinin full formu et göstermiyorsa "to cut" tarafının kamui si normalden daha da nudist olmasını bekleyebiliriz yani :p

Ama gelinlik/damatlık ayrımı olması daha büyük ihtimal şimdilik.
Sosyal ağlarda paylaş

ahah evet iyiydi o. (tu)
http://i2.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/708/231/1df.png
http://i1.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/708/229/8b2.jpg
ahah ilkini bekliyorum gelecek bölümden.

son sahne ne kadar iyi yalnız o müzikle, çevir çevir bir hal oldum. iyi ki teyp kaset devrinde değiliz.
Sosyal ağlarda paylaş

S1 I DIE tutmadı ama 21 I DIE demeye başladılar ^^
http://i.imgur.com/Rk1iiLJ.jpg

Gerçi Mako'nun bu bölümden kurtulma ihtimali bayağı düşük geliyor bana da. HALLELUJAH denedi ama Ryuuko'ya yolunu buldurmayı beceremedi bu sefer, Senketsuki'nin de gücü yetmez büyük ihtimalle, Ryunketsu şu anda Nui+Junketsu gücünde resmen. Gerçi KlK bu, bi power boostlar, synchronize öğrenir, BGM:Don't Lose Your Way girer o zaman ağzını kırar ama yine de pek sanmıyorum.

Ryuuko ancak Mako'yu öldürüp NAAYIR NAAPTIM BEN diyerek adam olabilir şu noktadan sonra. Bir ihtimal öldürmeye kalkışır da eli gitmez son saniyede durabilir ama onu da pek sanmıyorum, Mako gidici.

Sosyal ağlarda paylaş

daha da derin bir yorum :

7. bolum
said:
Hoooowever. It's incredibly unlikely that she'll die because on an episode-level, that episode's Mako, the rich one, already did. Rewatching episode 7 at 21 minutes in has Mako punching the ground, calming down and removing her Goku uniform for good, metaphorically killing 2-star!Mako.

next level troll mu asiri zekice bir foreshadow mu gorecegiz sdf

detaylara gel lol - 12 ve sonrasi spoiler

herkesin ismi kirmizi yazilarla geliyorken
nui'nin fake anarsik cocuk olarak kendini tanittigi yerde ismi siyah

ragyo kilici yemeen 10 15 dakika once, gamagori ragyo serefine verilecek toren diye anons yaparken hersey kirmizi/beyaz, "serefine" kismini vurgulayan cumle siyah

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...