Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vajinismusu yenip hamile kalmak isteyenler :)))

goldbären

Öne çıkan mesajlar

Sürekli asan kesen, nemrut adamlar bizim gibi "takılınıp geçilecek erkekler" olmuyor. Kadınların başını döndüren onlar.

Arkadaşımın sırrını vermek istemiyorum o yüzden tam anlatamam ama çok yakın bir kız arkadaşım bundan dört gün önce evde oturuyorken mevzusu bile açılmadan bir adamı anlatmaya başladı. "ya karşında tam bir erkek oturuyor resmen" dedi.

Erkek dediği, mafyatik, galerici görünümüyle mal getirip götüren bir tip.

Üstelik bunlar metres olunca adamlar yakalandığında aldıkları parayı soruyorlar adliyede bunlara.(evet adliyede çalışıyorum).

"Sevgilisiyim o yüzden verdi bana o paraları" dediğinde de savcının tavrı, he yav he, herkes aynı yalanı söylüyor tandanslı oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Flam said:

Sürekli asan kesen, nemrut adamlar bizim gibi "takılınıp geçilecek erkekler" olmuyor. Kadınların başını döndüren onlar.

Arkadaşımın sırrını vermek istemiyorum o yüzden tam anlatamam ama çok yakın bir kız arkadaşım bundan dört gün önce evde oturuyorken mevzusu bile açılmadan bir adamı anlatmaya başladı. "ya karşında tam bir erkek oturuyor resmen" dedi.

Erkek dediği, mafyatik, galerici görünümüyle mal getirip götüren bir tip.

Üstelik bunlar metres olunca adamlar yakalandığında aldıkları parayı soruyorlar adliyede bunlara.(evet adliyede çalışıyorum).

"Sevgilisiyim o yüzden verdi bana o paraları" dediğinde de savcının tavrı, he yav he, herkes aynı yalanı söylüyor tandanslı oluyor.

Flam çünkü o tarz adamlar kendi tabiatına bir şekilde sahip çıkabilmiş aktif adamlar. İstediği kadar mafyatik olsun. Erkeğin tabiatında var bu. Mücadele etmek meşgul olmak. Toplamak getirmek bakmak kollamak sahip çıkmak. Gücü elinde bulundurmak. Hakimiyet kurmak. Galip gelmek. Kazanmak vs.

Kadınlar bu tarz adamları tercih etmekle haklılar tabiatlarına göre.

Sorun onlar için şurdan kaynaklanıyor bir süre sonra bu adamlarla uzun ilişki sürdürülemeyeceğini anlıyorlar. Çok nemrut filan diyorlar. Sorun şu hayat sadece yang dan oluşmuyor. Anlayışta istiyorlar sevecenlikte istiyorlar şefkat de. Erkekler de kadınsı vasıfların dışında bir süre sonra kendisini de anlayabilecek kadın istiyor. Ona saygı gösterecek iyi bir yuva kurabilecek. Hayatla mücadele ederken ona bir şekilde destek olabilecek ama hiç bir zaman kendisi kadar güçlü olamayacak tarzda bir kadın.
Sosyal ağlarda paylaş

Flam said:

Kardeş, şu hatunların .db si vardır sende, bi göndersene sana zahmet.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
said:
Alıntı umutsuz16 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
Olmuyor yapamiyorum 1cm bile yol alamiyorum kkaderim söylediklerini denemeye calistim ama söylediğin oturma şeklini beceremedim korktum

güzelim benim korkma bak önce tamamen dizlerin yere değik oturdun ya sonra afedersin p yi tut elinle tek ayağının üzerinde biraz kalk diğer diz fazla kalkmadan, sonra p yide elinle tutarak yerleştir sanki cansız bişey gibi düşün eşin hiç bişey yapmasın söyle ona sende yerini bulunca biraz ıkınarak içine doğru girdir sonra yavaşça bırak , korkuyu düşünme çünkü acımayacağına garanti veriyorum sana yağı sürdün değil mi ikinizede. lütfen canım benim inan bak bütün korkuların boşuna, biraz cesaret nolursun ömrün boyunca ne kadar bu strese dayanabileceksin inan boşuna acı çekiyosun, asıl şu durumda acı çekiyosun, bak ben öyle korkuyodum ki kalbim duracak sanıyordum öyle hızlı çarpıyordu okudum ayetel kürsiyi sanki korkumu aldı üstten de çok korkuyordum kendi kendime denedim bak istersen birde eşine yüzün dönük diyorum ya sırtın dönük dene altta dene birşekilde yağ mutlaka iyice sürülmüş olsun ama kaçma ısrarla dene tatlım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...