Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elite: Dangerous

Exodous

Öne çıkan mesajlar

Abi 1 tusu oradan system map orada gitmen gereken istasyonun ustunde dunya ikonu var ona sol klik , don geri kokpite sonra radarda mavi noktayi onune al gitmeye basla.. Hizini mavi alanda tut yaklasinca sana cik bilmemne hizindan diycek o zaman j tusuna bas istasyona varacaksin.

Ardindan 7 nm mi ne uzakliga gelince 1 tusu contacts sonra istasyonu sec ve request dock de. Sana bir numara verecek pist numarasi ona git yaklasinca L tusu takimlari indir pisti ortala yavasca in, 5-10 deneme sonra en keyifli sey olacak docking.
Sosyal ağlarda paylaş

biraz bakındımda görevlerden hiç birşey anlamadım arkadaş.

Herifler ağlıyor yemek istiyor, 3 tane çay getir diyor... çayı nereden alacağım ne yapacağım.. hiç bir fikrim yok? sanırım bu istasyona bırkacağım çayları... İyide nereden alacağım, diğer istasyonları tek tek gezip marketden çay mı alacağım.a asdfasf

niyse az bişey daha bakınayım.
Sosyal ağlarda paylaş

Şunu bi tekrar sorayım. Dün denediğimde başıma geldi.

İlk görevimde benden 3 tane çay istedi. Gidip başka istasyonda buldum çayları. Fakat tanesi 1300 dü. Oysa başlangıç param 1000. Nasıl 3 tane çay vereceğim ilk görevde? Yoksa o ilk görev kısmını yanlış mı anladım. noob görevleri ayrı mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Görev menüsü zaten tırt ya.. İnsan bi "HINT" bölümü koyar, hatta oradan hedefe kilitlenebilmek lazım (destination hedesi).

Girip baktım, ot gibi çıktım... Bi görevde şuraya git korsanlar var, en az 3 tane öldürp gel diyor. Yarım saat oralarda gezdim, korsan felan yok :P. Zaten gitmem gereken yerde 2 tane güneş 1 tane gezegen vardı.

Bir başka denemede verdiği görev yerine gidemiyordum. Benzinim yetmiyormuş..

mal gibi hissettim kendimi. Rehber felan bakacağım artık ne yapayım :P

bu arada teşekkürler Kanuni.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...