Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elite: Dangerous

Exodous

Öne çıkan mesajlar

Dün ilk defa community goal olayına bi bakayım dedim, goalın olduğu sisteme gittim, bounty hunting görevi vardı resource extraction site'a bir girdim ki, yaklaşık 25-30 tane player lol

sonra bi tane wanted player gördüm. %40 hull healthım kalmıştı ama shieldım vardı. dur dedim dalayım şuna, imperial clipperdı. shieldını düşürür indiririm %40 yeter dedim. adam dalacağımı anladı, üzerime boostlayıp gemiyi çarptırdı benim shield direk down. sonra ayıkmadım durumu, salak gibi daldım yine. bzzzzt yaptı öldüm sdfg
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

Asil benim gemi large, phyton var ona guvendim adamin clipper ufak ama full shield gen kasmis pezo gomdu kendi shoeldindan 1 cizgi gitti benim ucu birden gg.

clipper ufak gemi değil, Large olarak geçiyor phyton ise medium. Hammer hasarı; geminin S/M/L boyutu, hull massı ve hızı etkiliyor.

Ayrıca;
http://www.youtube.com/watch?v=0jE7UhIyRnA
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
avantajsız değil canım. almak isteyen alsın 10 numara fiyat. Ama expansion çıkacağından dolayı şevk kırılması yaşadı arkadaşlar, "ne güzel 37 tl'ye kapatmıştık nerden çıktı bu 40 euro şimdi :(" şeklinde.

expansion planetary landing getiriyor yiğenler, inmeyi verirsiniz gezegenlere nolcek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...