Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Crusader, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

Sam

Öne çıkan mesajlar

Tori said:

roland iş yapmıyor diyorlar ya

leaderboardsda da hiç rolandlı yok zaten

rolandla oynayan var mı

Roland İNANILMAZ iş yapıyor bana kalırsa.
Piro varsa çatçut giriyorsun, Punish'le de muazzam Wrath generate ediyorsun o attack speed ile.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/dreamendless-2424/hero/44315480
Şuna şimdi bi Roland chest düşürebilirsem leg slot'a Depth Digger koyabileceğim mesela, o sayede Punish epey çıldırtacak gibi duruyor.

Yani yine tabii şöyle 30+ çıkacak bir buildi desteklemiyor Roland ama onun için tek viable build shotgun galiba. Bana sıkıcı geliyor epey. Güzel roll'lenmiş bir Fate Of The Fell'im var aslında, belki bir ara denerim 6 piece Akkhan ile.
Sosyal ağlarda paylaş

Shotgun hariç hepsini tamamladım ben gearın, shotgunda da HoF'u 3x yapan item eksik sadece :P

Şu an phalanx oynuyorum ama cdr'ı biraz arttırmam lazım, bir de şu 2 handed flail'ın biraz daha iyi rollemiş olanı düşerse daha iyi olur. Elimdeki dmg'ımı gimpledi bayağı, cdr falan da yok.

Shield bash build için de silaha socket açan item'ı aranıyorum; 203 plvl oldum düşmedi hala bir tane bile. Onu bulursam ladderdaki roland gearlı nört ben olurum herhalde; itemların hepsi bis, hellfire amuletine kadar :P
Sosyal ağlarda paylaş

profilim

baya bi aradan sonra seasonda döndüm bende d3 e, baya değişiklik olsada alıştk :)

profilime bakıp tavsiye verebilecekler varmı? leg gemlerde yanlış yaptığımı farkettim, high ranklerde farklı gemler kullanıyolar onlara dönücem sanırım,

shotgun t6 da baya rahat oluyo fakat 56 cdr biraz hayal gibi bana :)
Sosyal ağlarda paylaş

baleful oynucaksan direk 5x akkan Foh ile oyna mirinea gemin smite sıçsın hatta holy olursan :D
benim foh
3x roland swpide vurduğu targetlerden 3 wrath flail ile ismini unuttum şimdi fena değil 80% holy 40% elit alt char yaptım 60m 60m çakıo harrington ile wrath sıkıntısıda yok ama işte range limitli griftte yetersiz kalır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...