Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Crusader, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

Sam

Öne çıkan mesajlar

µh said:

kombinasyon olarak diyorum, cdr set de olabilir blackthorne da olabilir vs.

Crusader de cdr set diye birşey yok hepsi akkhan set ve en efektifi şuan cdr. BS spec ise tamamen bayık çok oynadım sıkıcı zevklı değil ve single dps şaka gibi şuan en iyisi akkhan full set bonusu alıp darklight ile fire spec ya da HF spam fate of the fell ile
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Biraz fire itemım vardı barbardan gelen onlarla bi crusader yapayım dedim. Sıkıntıdan bayılmışım, uyandığımda kendi kendine t2 boss tanklıyordu karakter.

Cidden nasıl oynuyorsunuz şu classla? Uykunuz gelmiyor mu?

Bende çok sıkıldım oynarken.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada kimse cevap vermedi de ben yazayım ihtiyacı olan olur

akkhan seti gloves-shoulder-tunic-helm şeklinde yapınca 5. parça için pant veya bot kalıyor. bu şekilde belt+boşta kalanla captain crimson seti yapılabiliyor fazladan 10 cdr 50 resist 10 resource red. 2k life regen geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Bodoslama crusadere girmek mantıksızmış zaten.İyiki başta bununla açmamışım oyunu.Diablo diğer karakterleri denemeden soğurmuşum.Barbar için bir sürü item kasmıştım.Fire dmg %126 oldu şimdi lidless wall gelirse %146 olacak.Biraz dmglar için oynuyorum şimdi.Düşen itemler içinde iyi rollerle zorluyorum biraz one shot fire crusader a az kaldı.Riftlerden öte boss kesmeye odaklandım daha çok.

Maximus muazzam bir silah.Fire chain yanlış görmüyosam 30-40m arası vuruyor.bunun alternatifi bir silah var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...