Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Crusader, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

Sam

Öne çıkan mesajlar

Aynen aynen, crusaderi ilk oynadığım günden beri fist of heavensın o yumruk şeklinde giden en son rune'unu darklightla birleştirip öyle etrafa ikişer üçer atmak istedim ama işte inanılmaz gimpliyordun şimdiye kadar kendini bir işe yaramıyordu.

Bakalım yarın nasıl olacak :p
Sosyal ağlarda paylaş

pronoit said:

ya baya crusader'i toparlamişlar ama bence one handed'a verilen tek buff cdr ki hala o kadar iyi mi emin değilim.

vigilant iyi olmuş. ama regeneration tamamen kalkti mi ?

regen hala var, yazılmayan kısımlarına dokunmuyorlar ability/rune'lerin.

yine de bütün bu regen/heal içeren skill'lerin orb bonusundan %1-2 bile olsa faydalanması lazım. hala ısrarla sabit değerler yazıyorlar ki çok anlamsız.

gyrfalcon uçacak fervor ile. attack speed çok iş yapar onunla.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bu yeni patch ile ne gitmek lazım ya SoP düşürdüm 2 gün önce sağolsun blizzard çöp etti allah belalarını versin :) bende BS itemleri var ama oda aşırı bayık ranged oynasam neden crusader oynamak isteyim salaklık bence su flail düşse heavens fury son rune ile oynayacam da onda da akkat full set bonus lazım yoksa wrath yetmiyor. Yine soğudum crusaderdan ya. Çocuğun birisi cold build yapmıs o fena değil ama oda bayık dur kalk blessed hammer için kusuyorsun. Lan barbar oynamak istemiyorum malee crusader istiyorum ya :( Neyse artık TF ile lighting oynayacam AS zaten çoştu yeni patch ile robot gibi vura vura oynarım :(
Sosyal ağlarda paylaş

bütün yumurtaları judgement&murica&rally'e yığanlar patladı ki belliydi böyle olacağı, endgame tek build üzerinden dönüyorsa zaten orada devasa bir yanlışlık var ve el atılacak demek. olması gereken yapıldı, tonla seçenek açıldı sınıfın önünde.

dayanıklılık, resource management, damage, her alanda sınıf kallavi bufflandı, mono'nun bana dediğini katılarak aktarayım: "ağlayan varsa silsin charını". (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

Capt murica nerfi su sekilde;

Patchden once Shattering shieldin her bir Ricoche ettigi shield %330 cakiyordu (initial atack dmg kadar!). Fakat tooltipte bu %50 gibi yaziyordu. Kisaca okuz gibi gucluyd, ama tooltipte yazmiyordu.

Patch ile Initial dmg'i azcik arttirdilar, ricoche dmgini %170 e cektiler, ve ricoche sayisini azalttilar. Haliyle ilk bakista buff yemis gibi gozuktu tooltipte %50den %170 rakamini gorunce.

Fakat sanmiyorum ki cok etkilesin, Gyrfalcon+Capt murica gidenler atack speed ile su yeni talentlarla acayip saglam hale gelir tekrar.

Kaldi ki, Blessed shield - Combust sahane hale gelmis (oda bugli idi, Aoe dmg tam etkilemiyordu, sagolsun blizz hem buff hem fixlemis). Bir nevi Blade of prophecy'li condemnin minik versyonu olmus.

Aglanacak en ufak bisi goremedim Crusader hakkinda, o kadar buff'a bogmuslar ki, sirf talent'lar yeter di, uzerine %15 dmg mitigate, sagolsunlar valla...herhalde ileride Greater Rift'lerin zorlugu baya zor, yada blizz takiliyor iste balance yaptik diye eheh.

Farm zamani. Kosayimda zeal build deneyeyim hemen heheh.
Sosyal ağlarda paylaş

Pasifler güzel olmuş Darklight 1h wep olduğu halde divine well 15-20m giydiriyor(1.6kk dps %97 holy 45% elite dmg) hayvan gibi attack speed de cabası caplı ats ile fıçık fıçık vuruyorsun ama genede dmg takenden wrath gelmesi lazım yeterince akışkan değil
FotF,Baleful vs güzel kullanılır hale gelmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdiye kadar adamakıllı crusader oynamadıysanız şimdi tam zamanı.

Craft planları yağmur gibi düşüyor patch notesa yazmışlar zaten, ben bugün 2 saat oynamamışımdır 4-5 tane birden düştü.

Golden scourge diye bir flail var craft, weapon slotda %20 holy damage, üstüne yeni 1h passive, üstüne bugün hayvan gibi bufflanan holy skiller. Reapers wraps zaten malthaelden kesin drop, üstüne hallowed defenderı da yap direk %60 elemental damagela başla emenike.

Bir de siz sam'e sorun 2 ay önce crusader oynamaya başladığındaki halini sdsdf.
Sosyal ağlarda paylaş

Fervor+ Fanatic + Smite build deneyecegim'de bir turlu socket rerollayamadim Golden Scourge'a.

Fate of the Fell gayet tatli olmus, ama son rune'un cok bir esprisi yok sanki, Shield Bash - Shatter talent ile %20 alinca ayni kafaya geliyor..Pilo bilmemne shieldi alinca hele 15wrath'e dusuyor. Sanirim yeni shotgun o gibi.

Oh ya, ne guzel talent karar veremiyorum hangi build gitsem kararsizim falan..dunya varmis cidden.
Sosyal ağlarda paylaş

Tori said:

Şimdiye kadar adamakıllı crusader oynamadıysanız şimdi tam zamanı.

^ bu
said:
Bir de siz sam'e sorun 2 ay önce crusader oynamaya başladığındaki halini sdsdf.

daha oyun çıkmadan önce yazdığım sorunları şimdiye ancak düzelttiler. iyi ki 3 haftadır ara vermişim.
mono said:

Oh ya, ne guzel talent karar veremiyorum hangi build gitsem kararsizim falan..dunya varmis cidden.

http://www.youtube.com/watch?v=lX5tfRdkoY0
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...